Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 899
  • 743
# 645
Изпратих домашните на кино и имам 6 часа на пълен релакс, с кучето под юрганчето.
Виж целия пост
# 646
Направих си дълга разходка 13 км. Четох книга. А сега и аз станах фея.
Виж целия пост
# 647
Цял ден на дивана изкарах с форума, кафета и коренчета.
Надвечер с компания у брат ми, който живее в бащината ни къща. Много весело си изкарахме, само дето много ядене пак се събра. Отдавна не сме се събрали компания и ни липсваше на всички това.
Виж целия пост
# 648
Оставих компанията да се весели, аз се отеглих в покоите си сравнително рано и в момента се наслаждавам на тишина и спокойствие.
Виж целия пост
# 649
С нови 4 книги съм и ще си избера най-интересната да ми прави компания на ароматния чай.
Виж целия пост
# 650
Пих кафе с приятелката ми от ученическите години. И сега както преди повече от 30 години живеем близо една до друга, но всяка потънала в работа, деца и битовизми рядко сядаме да си побъбрим на спокойствие. Добре, че тази година по празниците имаше толкова много почивни дни, че успях да се видя не само с нея, но и с други приятели. Изкарах пълноценно почивните дни, въпреки че бях у дома
Виж целия пост
# 651
Пих кафе с приятелки. После дълга разходка. Четох и книга.
Виж целия пост
# 652
Пих кафе с приятелки. После дълга разходка. Четох и книга.
Всичко това + обедна дрямка 1 час
Виж целия пост
# 653
Дълга разходка. Времето беше топло и видях много приятели и познати. Поздравихме се и си побъбрихме.
Виж целия пост
# 654
Изслушах на един дъх "Градинарят и смъртта" на Георги Господинов. Толкова силно ме докосна, че не мога да спра да плача. Един такъв пречистващ плач, който носи спомени. Хем боли, хем е уютно и мирно в спомените. Хора, прочетете тази книга!
Виж целия пост
# 655
О, да! Аз я четох миналата година на рождения си ден.

Днес се разходих сама из любимите ми улици.
Виж целия пост
# 656
Ех, изпуснала съм любимата тема...
Разходка....
И вчера , и днес....
Днес си поръчах туристическа раница.... наближава имения ми ден - ако получа парички, ака не - от мен - за мен 🤣
Две снимки от мен
От вчера

От денс
Виж целия пост
# 657
Изпаднали в безвремие и не гледайки часовник (лукс, който напоследък рядко можем да си позволим) с половинката изгледахме няколко хубави стари филма.Приемам го като леко закъснял новогодишен подарък.
.
Виж целия пост
# 658
Ходихме на разходка, дремнах надвечер.
Виж целия пост
# 659
Сложих си маска на лицето. Правя си кафе и ще се опъна с книгата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия