Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 901
  • 743
# 735
Професионален семинар в луксозен хотел с вкусен обяд.
Виж целия пост
# 736
Запазих хотел за междусрочната ваканция
Виж целия пост
# 737
Малко над 17000 крачки, 2 чаши вино с вечерята...
Виж целия пост
# 738
Изгледах ,,Добре дошли в Дери,,
Виж целия пост
# 739
Сега посещавам онлайн обучение, което ще повиши професионалната ми квалифиация. А за вчера  - успях да издържа цял ден без сладко Simple Smile
Виж целия пост
# 740
Ям вкусни шоколадови пръчици от Лидъла.
Исках и аз с режима, но... твърде вкусни са
Та не знам правя ли нещо за себе си или злоупотребявам със себе си, но да кажем заради кефа е първото
Виж целия пост
# 741
Пилатес реформър, пилинг на лицето си направих, прочетох си книгата.
Виж целия пост
# 742
Пих кафе с приятелката ми. После се разходихме, времето е много приятно.
Отброихме заедно" крачките" за деня, че се заседяхме покрай студеното време.
Виж целия пост
# 743
Новата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1846625.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия