💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 Любов и сълзи 💫 Сърцебиене /Тема 51/

  • 35 566
  • 726
# 15
Мики, kyty пусна преди време линк с бг.суб. на SCK  
Ако искаш може да подмениш линка, за да ни е под ръка 😉😎
https://vk.com/topic-203979166_47442859?offset=0

Подменен е. Благодаря.
Виж целия пост
# 16
Керем и Гупсе се забавляват.
Виж целия пост
# 17
Тини, не ми се иска да те разстройвам😉, но Мелиска е изпята песен (ако въобще е имало песен там).
ВиХи, отговарям ти тук, защото не ми дава в старата тема:
Носят се слухове, че са скарани заради испанката. Умишлено изчаках 24 часа да пусна поста на Мелиса, надявах се да я лайкне 😉 ( знаеш, че ги харесвам като двойка), но засега лайква всичко друго, но не и Мелиса 🤔😎
Виж целия пост
# 18
ВиХи, още имам надежда 😉 Симпатични са ми и се надявам да се сдобрят ☺️
Ама в крайна сметка - каквото стане, важно е Керем да е щастлив 🍀😃
Тини, не ми се иска да те разстройвам😉, но Мелиска е изпята песен (ако въобще е имало песен там).
ВиХи, отговарям ти тук, защото не ми дава в старата тема:
Носят се слухове, че са скарани заради испанката. Умишлено изчаках 24 часа да пусна поста на Мелиса, надявах се да я лайкне 😉 ( знаеш, че ги харесвам като двойка), но засега лайква всичко друго, но не и Мелиса 🤔😎
Виж целия пост
# 19
Мики, Hug за темата!

Успех на проектите на Ханде и Керем и поводи за много дискусии!Smiley

Nature Dizzy "Любов и сълзи"





Nature Dizzy"Platonik"




Nature Dizzy "Сърцебиене"


Виж целия пост
# 20
От тази вечер:
Купонът е на макс 😉

Виж целия пост
# 21
Мики, благодаря за новата тема. Flowers Hibiscus
Много е хубаво като има сериали, снимки, новини.

Виж целия пост
# 22
Симпатяги са

Керем е душата на компанията
Виж целия пост
# 23
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви един свеж, усмихнат и изпълнен с положителни емоции ден Simple Smile

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 24
Здравейте, 🌞
От снощи


Виж целия пост
# 25
Керем, Gupse Özay i Öykü Karayel  💫

Wink

Керем и Инан Simple Smile

Скрит текст:





Wink
https://x.com/live__for_music/status/1966627460121768264
Wink
https://x.com/live__for_music/status/1966588118439457237
Виж целия пост
# 26
Здравейте! Flowers Hibiscus

Керем,  Гупсе Озай и Ойку Караел  на специалната вечер на сериала „Platonik“, 12.09
https://x.com/live__for_music/status/1966627460121768264










Лек ден!   Smiley
Виж целия пост
# 27
Здравейте Animal Bee

Не знам Инан ли ги е обличал и тримата или само Керем, но нямат никакво съответствие един с друг. Grinning Особено визията на Ойкю с тези чехлички, сако,риза и голи крака е потресаваща. До нея Керем с дълъг панталон и обувки. Само Гюпсе изглежда подходящо облечена за снимки на топло място върху пясък. Grinning

Виждам по клиповете и логото на списание HELLO! ,  вероятно ще има статия и интервю с тях за списанието във връзка с премиерата.
Виж целия пост
# 28
Здравейте! Flowers Hibiscus

Много семпла ми е тази вечеринка. Satisfied Можеше да организират по-добра премиера на сериала.

https://x.com/TheBursinSpain/status/1966761239280775271

Виж целия пост
# 29
Здравейте! Flowers Hibiscus

Много семпла ми е тази вечеринка. Satisfied Можеше да организират по-добра премиера на сериала.

https://x.com/TheBursinSpain/status/1966761239280775271



Слънце, запази тоя гиф, ще ни трябва в понеделник, когато излезе рейтинга за втори епизод. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия