🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #2

  • 82 056
  • 1 922
# 1 425
Добре де, всички я чуваме какво говори, що го повтаряте и тук, та става досадно вече.

Какво е това нещо по плажа, като бунище изглежда!!!
Защото още не си ѝ построила паметник, и утре няма да помниш твоята богиня и господарка колко езика говори.  Трябва в Стани Богат да имат въпрос "Кои 5 езика говори Шерминизада"
Виж целия пост
# 1 426
Лилито толкова се сили да отрича и да демонстрира неутралитет, че направо ще си помисли обратното човек. Май не й е неприятно вниманието му.
Виж целия пост
# 1 427
Батката ли казват?
На доктор Пи ли викат така?
На Ивайло. Бургаска батка.
Виж целия пост
# 1 428
Аз пък мога да кажа, че Рупецова е работила непрестанно в тийн годините си, след завършването също. Не знам защо не го споделя това и как е станала този индивид сега.
Шармин и Лили ме дразнят изключително. Не успявам да следя епизодите, повече ви чета. Но двете са супер превзети и нереални.
Виж целия пост
# 1 429
Ми не ме кефят тези близнаци, сори. Излъчването им е странно, оставят му усещане, че има нещо гнило.
Виж целия пост
# 1 430
Не гледах всичко, защо Стоян избра Хени? С какво го е спечелила?

Виж целия пост
# 1 431
В промото тези близнаци изглеждаха по-мъжествени. На втори поглед ми приличат на гимназисти.

Не гледах всичко, защо Стоян избра Хени? С какво го е спечелила?
Че не му досажда. Избра по-малкото зло.
Виж целия пост
# 1 432
Не гледах всичко, защо Стоян избра Хени? С какво го е спечелила?


С това, че не му я проси, може би.
Виж целия пост
# 1 433
Мен пък ми се струват готини на пръв поглед. Трябваше да ги вкарат още в началото
Виж целия пост
# 1 434
Криси много ми хареса днес с шапката, позира момичето, екранно време, ще я изберат за артистка в киното.
Виж целия пост
# 1 435
Тези Куманови нямаха ли някакъв бизнес в Пловдив? Някой местен да каже.
Виж целия пост
# 1 436
Близнаците ми идват доста нормални и интелигентни мъже!
Ама трябваше да ги вкарат още в началото, за сметка на някои други!
Виж целия пост
# 1 437
Ми отвратителен е Хъмпти Дъмпти! От какво се форсира, че говорят, че дойдоха? И той не знае защо се дърви, ама ей така, да покаже ръст и присъствие.
Виж целия пост
# 1 438
Джан Микеле затегна хватката:blush:
Ма тя Габи сигурно ги познава, пък и те нея. Пловдивчани...
Виж целия пост
# 1 439
- С какво се занимавате?
- В IT сферата сме.
- Значи сте лоши момчета?!
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия