Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿7🧿🧄

  • 35 672
  • 731
# 120
Интелектът ще ги накара да се изядат! 🤣
Виж целия пост
# 121
Тате пак по погрешка е сложил лайка. 😄

Виж целия пост
# 122
Добро утро, момичета!
Виж целия пост
# 123
И от мен добро утро! 🫶

🧿🤍♾🪬🧄
Виж целия пост
# 124
"СДОБРИХМЕ СЕ" 🤣🤣🤣

Виж целия пост
# 125
"СДОБРИХМЕ СЕ" 🤣🤣🤣



Здравейте, момичета!😊

Тате е дъ бест!😎
Виж целия пост
# 126
Това също е от днес, но не знам какво са приказвали, ако някой разбере да пише

https://x.com/tv8gelkonusalim/status/1971131985168040422?t=0ogiI … 3XbV57wsZskg&s=19

Виж целия пост
# 127
И Ураз е доста активна днес, а и последните дни.😎
Виж целия пост
# 128
И амджата ли участва в пр? 🤣
Милият чичо Абдулджелил, как повдигна настроението на орталъка в Х! 😜
Трети път за щастие! 🧿

И това е супер! 🤍
Виж целия пост
# 129
В Х направо пощуряха. 😜😂
Виж целия пост
# 130
Привет

И амджата ли участва в пр? 🤣
Милият чичо Абдулджелил, как повдигна настроението на орталъка в Х! 😜

Че той е главен участник в ПР-а
Много си я уважава таз кандидат снаха
Виж целия пост
# 131
Това също е от днес, но не знам какво са приказвали, ако някой разбере да пише

https://x.com/tv8gelkonusalim/status/1971131985168040422?t=0ogiI … 3XbV57wsZskg&s=19

Мъжът говорил с няколко души и те му казали, че Афра и Мерт са се сдобрили. Но едва ли щели да се покажат. Ако все пак има такова нещо, ще се разбере все някой ден. На мацката с пуснатата коса Афра ѝ изглежда уморена, някак си затворена в себе си. Мъжът - тя е добро момиче, не е някаква глезла. Явно визира онзи тъпак във вчерашното предаване.

Не вярвам на никого и на нищо, докато не видя снимка и видео Joy Този питал, онзи казал...
Виж целия пост
# 132
Рени, благодаря!🌹

😂😂😂

Виж целия пост
# 133
Здравейте дами!
Аз, типично за мен, пак умирам от смях🤣🤣🤣🤣
Не за друго, а за радостта наоколо, хубави са тези така положителни неща… Хубаво е и другите да са щастливи от АфРамското щастие…
Знаете, аз съм от хората с онази теория, която се оказа вярна, но все пак е прекрасно да видиш Амджата доволен и с отпусната ръка… На него му харесват тези сърчица 🧿🧿🧿
❤❤❤❤❤❤❤
Виж целия пост
# 134
Аз си чакам главното доказателство за нашата теория. Иначе тези дни си мисля как ли сме изглеждали отстрани, за който само ни чете - пълно делулу 🤣🤣🤣

Рени, благодаря за превода Heart. Подгрява, че ще ги хванат някъде, аз така го разбирам. На този Шнура си му плаща, то е ясно. Иначе вчера са плюли Афра в едно предаване, затова явно защитават. Тук мисля, че нямаше линк, но то бяха и глупости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия