Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿7🧿🧄

  • 35 685
  • 731
# 570
По-рано от декември не го виждам това дизи Grinning Предполагам, че АБИ ще стартира преди него.
Виж целия пост
# 571
Още когато Протежето написа "Варан 1" за новината, че Афра влиза в АБИ, беше ясно кое ще е "Варан 2"



Ами айде, да ни е честито.
Виж целия пост
# 572
Хайде ОГМ така и така пуснаха инфото да дадат малко информация и за сюжета. Желая му успех на Мерт, дано попадне на интересен и вълнуващ сценарий и разбира се на свестни сценаристи.🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 573
Лили, и малко чесън да сложим викам аз Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

🧿🧄🧿🧄🧿🧄🧿🧄🧿🧄

Ама защо Юсуф? JoyJoyJoy Мерт и това име имат само една асоциация Joy

ПП Юсуф или Йосиф означава "Бог да умножи", "Бог да добави"...
Виж целия пост
# 574
Лили, и малко чесън да сложим викам аз Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

🧿🧄🧿🧄🧿🧄🧿🧄🧿🧄

Ама защо Юсуф? JoyJoyJoy Мерт и това име имат само една асоциация Joy

Веднага слагам щайгата! 😜
🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄
Виж целия пост
# 575
Стори на Афи и споменаване от Баленсиага на нашата чаровница.🌹🧿 Съжалявам, ако ви повтарям. Ще чакам още инфо за Пера и за Мерт .😎🧿 Най-сетне имаме раздвижване.
Виж целия пост
# 576




Виж целия пост
# 577
Браво беее! 💃🕺ОГМ - то избиха рибата пак! 😜
Пост от ОГМ - Мерт се завръща на екран в ролята на Юсуф.



Юсуфи е на хоризонта Joy
Виж целия пост
# 578
Ейй, сърцето ми направо подскочи! ❤ Мерт се завръща на екран  с нов герой, нова история! Толкова се радвам, все едно аз започвам сериал! 😍
И както винаги да ги шипнем нашите сладури
Виж целия пост
# 579
Много хубави новини, страхотно започваме седмицата Simple Smile Пожелавам много успех на Мерт с този нов проект. Нямам търпение да разбера сюжета.
Хайде и Пера да идва,че досега това мълчание ме убиваше. Нямам търпение да го пуснат да го гледам.
Пу пу пу, да не са им уруки на нашите Афрам.
Виж целия пост
# 580
Еха,Афричка и Мерт не спират!Супер новини!
Благодаря, момичета за информацията
Виж целия пост
# 581
Щастлива съм, че и двамата ще снимат за тв 🧿🧄🧿🧄🧿🧄❤️❤️. Ще можем да гледаме в кадър, зад кадър 😁, да обсъждаме тук 🥰....

Ама Юсуф 😂😂😂😂...Как можаха баш това име да сложат 😁😁🫣...Асоциацията е една 🤣🤣🤣.
Виж целия пост
# 582
Юсуфчо чакаме, а?! 🧿
Успех на момчето ни, в който не се съмнявам въобще! 🤍🧿♾🪬🧄
Виж целия пост
# 583
😃😜😎

Виж целия пост
# 584
Чакайте да кача и двете последователни сторита на ОГМ



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия