BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 013
  • 1 019
# 360
Амчи той и хер Флик си беше сладур и забавен. JoyСкица е Давид.
Виж целия пост
# 361
В "На кафе" коментират Брадъра:

Виж целия пост
# 362
Започнаха със закъсненията…
Виж целия пост
# 363
На мен пък хлебарят ми прилича на  ранния Хитлер с тези мустачки, зализана косица и немски акцент.
На Хер Флик от Ало, ало.Joy
ДАААА! Много прилича на него! JoyJoy
Виж целия пост
# 364
Мале, какъв досадник!
Виж целия пост
# 365
Голям изтърсак е тоя Мути
Виж целия пост
# 366
Мути и Тираджията не се търпят! Мозъкът ме заболява, докато ги слушам. По-лошо може да стане само ако Калин запее...
Виж целия пост
# 367
Горканчо, веднага иска да саботира мисия, къде си мислиш, че си отишъл, бе????
Виж целия пост
# 368
Мисля, че тази седмица ще си ходи татуистката, защото само мълчи и не е казала думичка. Абсолютно безинтересна е към момента, а не виждам и какво може да покаже.
Виж целия пост
# 369
Иван да не се окаже новият 'ш са боръ за тебе' Joy
Виж целия пост
# 370
Мисля, че си имаме нов Виктор…
Виж целия пост
# 371
Колко съм изненадана, че Мина квичи да влиза...
Виж целия пост
# 372
Много скучна е тая цялата ситуация засега.
И цигари имат, и храна имат, всичко имат, а вече се бунтуват.
Един симпатичен човек няма..
Виж целия пост
# 373
Леле..стана скандала
Виж целия пост
# 374
Отчайваща е тая гледка. Живея доста изолирано по ред причини и нямам идея от хората. Това ли ни е обществото?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия