BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 010
  • 1 019
# 570
Мути,  Калин, Мина - който и да си тръгне, ще съм доволна
Виж целия пост
# 571
Предполагам, че ще е Калин.
Виж целия пост
# 572
Надявам се да е Мина. Не че другите не са дразнители , но тя ме дразни най-много.
Виж целия пост
# 573
Гласуването е "спаси съквартирант". Кой ще се спаси? Надявам се, продукцията да не подмени вота,и да спасят Мути. Той трябва да си ходи.
Виж целия пост
# 574
В приложението вотът е положителен..ужас..Избери кого да спасиш.
Виж целия пост
# 575
От тези тримата никой не бих спасила. Ще чакам да стане вота отрицателен Trollface
Виж целия пост
# 576
Гласуването е "спаси съквартирант". Кой ще се спаси? Надявам се, продукцията да не подмени вота,и да спасят Мути. Той трябва да си ходи.
Според мен ще си тръгне Мина. Мути получава гласовете на чалгаджиите и мюсюлманите, Калин - на русофилите и пиянките… Само Мина не виждам кой ще я подкрепи.
Виж целия пост
# 577
Мина ще си тръгне според мен. В Тираджията има още хляб, а Мути също влиза в конфликти с крайните си вярвания.
Виж целия пост
# 578
И тримата са дъно, но гласувах за Мина поради простата причина че дядката не искам повече да го виждам по кърпа, а рязания ме дразни с радикалните си възгледи.
Виж целия пост
# 579
Няма да гласувам за никого този път, защото и тримата са просто много анти образи.
Виж целия пост
# 580
От тези тримата никой не бих спасила. Ще чакам да стане вота отрицателен Trollface
И аз 😆😆😆
Иначе толкова ми се гледа шоуто, обаче на моменти не издържам да ги слушам, особено сега номинациите - мъка, мъка. Брадъра им обобщаваше думите…
Виж целия пост
# 581
Мути пък чак се изненада, когато чу името си..

И аз не искам да гласувам, много е тъпо с положителен вот..
Виж целия пост
# 582
Гласувам за Мина, защото искам Мути да си тръгне.
Калин е ясно, че ще остане.
Виж целия пост
# 583
Като гледам лайковете във фейсбук страницата, много вероятно Мина да остане.
Виж целия пост
# 584
Записвам се и аз в темата.
    Давид ме забавлява искрено, Михаела и Иван са ми най-голям дразнител, следва Калин. Стефани как живее с тия ресни на очите си?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия