BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 013
  • 1 019
# 390
Охоо! Давид! Това ще е шоу!
Виж целия пост
# 391
Давид бил lil brother 😆
Виж целия пост
# 392
Той бил шефО 😀
Виж целия пост
# 393
Българинът трудно спазва правила, ако нещо е забранено, нарочно ще наруши забраната. Тези, които са свикнали да нарушават забрани и норми, най-много се натискат да влизат..Къф е тоя ББ, пъ да им забранява..
Абсолютно е така. Сега, когато ББ определи новия им лидер, как реагираха всички.
Виж целия пост
# 394
ДАВИД - ПРЕЗИДЕНТ!!!!
Виж целия пост
# 395
Ей сега от мерак да се прави на интересен ще си осигури много номинациЙ
Виж целия пост
# 396
Давид ако цял сезон е такъв откачалник, нищо чудно да спечели Smile
Виж целия пост
# 397
Давид ми изглежда харесван образ, дори да е номиниран, няма да си тръгне. Иван, Мина и Михаела обаче също ги виждам като номинирани.
Виж целия пост
# 398
Ох, паднах от смях с този сладур! Браво на шефО раздвижи обстановката и смях взе да се чува. Стига скандали той ги забрани. Joy Искам той да спечели.
Виж целия пост
# 399
Аз искам номинирани и изгонени - Михаела, Мути и Калин.
Иван ми е на кантар. Може да изскочи от него Виктор 2😂
Виж целия пост
# 400
И Стефка третото борче в ляво е за гонене.
Виж целия пост
# 401
😆😆😆😆
Виж целия пост
# 402
Стефани не е казала нищо, освен името си, когато влезе. Това би трябвало да е втори ден, в който се събуждат в Къщата и тя нищо не говори. Предполагам, че ще я номинират и ще изхвърчи, защото може би има хора, които дори не са разбрали, че има такъв човек вътре.
Виж целия пост
# 403
Дори не знам коя е Стефани..само при влизането й чух името.
Виж целия пост
# 404
Михаела е новата Косара.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия