BIG BROTHER 7 - тема 1 (21.09. - 28.09.)

  • 36 012
  • 1 019
# 420
Интересно. Излиза, че Сияна се казва Силвия, но е решила да се представя като Сияна...
Виж целия пост
# 421
Мале, ето я Стефито… най-накрая
Виж целия пост
# 422
Мале Стефани какви мигли има, колко сантиметра са????
Сияна, Силвия там не разбрах какъв е филма….
Виж целия пост
# 423
Айде да видим сега за какво ще се скарат вътре
Виж целия пост
# 424
Сияна малко я е яд, че и останалите влизат малко след нея...
Виж целия пост
# 425
Мале Стефани какви мигли има, колко сантиметра са????
Сияна, Силвия там не разбрах какъв е филма….
Явно е кръстена Силвия, но е решила да се представя като Сияна. Доколкото помня от визитката, тя каза, че е била подигравана в училище, защото е била с наднормено тегло. Може би след като е отслабнала и е направила корекциите по себе си, е решила, че ще се представя като Сияна.
Виж целия пост
# 426
Е от къв зор и имунитет.  Голям зор да пазят истериците
Виж целия пост
# 427
Майко, кви са  тия викове? Ужас!
Виж целия пост
# 428
Овца ли… 😐 Първо въшка, сега овца… Докато четеше, се смя, после пак се разрева – малко преувеличи.
Виж целия пост
# 429
Пуснах сълза за Михаела…. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 430
За кво риве само не разбрах.
Баси драматизациите дето са свикнали да разиграват някои.Че им се и вързват.
Виж целия пост
# 431
Не знам защо рева, смя се, пак рева и защо цялото това нещо се приема като някаква голяма саможертва от нейна страна.
Виж целия пост
# 432
Михаела натрупа положителни точки с това да се откаже от името си за всички останали, но съм сигурна, че няма да издържи много много и скоро ще се развихри пак Grinning
Виж целия пост
# 433
Тези прякори са отвратителни - можеше да измислят по-уважителни предизвикателства. Не е голяма работа да те нарекат “овца”, но не е и нужно. Сценаристка неволя.
Виж целия пост
# 434
Последно време в ефир се заявява, че един човек е много искрен, ако крещи, не се съобразява с никого, държи се ужасно с всички и прочие. Не, това не е искреност, това си и чиста липсва на възпитание. А това поведение в изповедалнята доказа колко лабилна е всъщност. Михаела си дава вид на човек, който е над нещата, който може да се справи с всичко, но всъщност твърдението й, че е мъжко момиче, издиша отвсякъде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия