Бебковците скачат и пълзят, септемврийски мами срещички редят

  • 12 636
  • 292
# 285
Мамичка Яничка  ;Ние сме бая пухкави ама много реве като е полу легнал тои иска да седи седнал ама не знам дали е редно затова питам.Мерси на всички мами за изчерпателните отговори ние вече ползим,xодим в паяка лудница.Не знам каква сила има.А ми се струва че е малак още  newsm78.
Бързо оздравяване на всички болни бебоци
Виж целия пост
# 286
Момичета влизам само да споделя радостта си , че са публикували наша снимка в списание МАМА  Grinning Пратих снимка за конкурса за корица на месец септември и сме сред 10-те финалисти  Grinning
Много се радвам и който има желание може да гласува за нас  Grinning  Гласуването става на e-mail : mama@mama.bg , като трябва да си напишете 3-те имена и ЕГН и че гласувате за Ивелина и Светослав от Стара Загора , може да се гласува само един път Hug Тъй като тази темичка ще бъде заключена скоро, ще пиша и в следващата  Crazy
Целувки на всички   bouquet
Виж целия пост
# 287
Момичета, Мими ми е с много висока температура. Цял ден бяхме навън и се чувстваше добре, но в късния следобед нещата се влошиха. Почервеняха и бузките, ушите, започна да се криви, та ми е малко притеснено. Хем съм "гърмян заек" вече.
Момичета от Пловдив, обаждайте се, кой ще идва в петък. За сега сме сигурни аз и yoana77. Йоанка, дори и момичетата да се откажат, ние ще се срещнем, нали?
На alexal, специални поздравления за новото християнче в семейството!  bouquet Жив и здрав да ти е! Това са незабравими мигове. Ще разгледам снимките по-късно. Grinning
Виж целия пост
# 288

Рая днес става на 8 месеца и това е нашата почерпка за празника!
Мерките са ни 8 250 и 71см, което е плюс 250гр и 3 см. Педиатъра ни препоръча да въведем рибата и телешкото месо след месец, така че следя с интерес дискусията по въпроса. Нещо се позабавих с въвеждането на сиренцето, та смятам от утре да поправя този пропуск и ако се приема добре да пробваме и прословутата попарка след няколко дни.
Алексал, честито ви кръщене, а и зъбче! Напоследък обмисляме и ние това събитие. За сега са ясни само кръстниците и гостите. За място на ритуала -св. Неделя, защото имам много хубави спомени от кръщенето на сина ми там. Остава да изберем времето някъде  началото на лятото и ресторант. Ако имате идеи ще се радвам да споделите...
MILA_84 (mishi), детенцето само си показва, че е готово да седи, няма от какво да се притесняваш, не мисля че е рано.
mari_anka, честито за изпита и стискам палци прегледът на Мими да бъде много резултатен и дано много бързо оздравее:pray:
Ирини, пожелавам ти успех с носенето на многото дини. Hug
ивелина,  поздравления за снимчицата! Ще гласувам за вас с удоволствие.
За срещичката утре -  ние ще дойдем, но не знам времето дали няма да бъде срещу нас.
Спокойна вечер! Heart Eyes
Виж целия пост
# 289
Mari anka-Мен и Силвия също ни бройте за петък.
Виж целия пост
# 290
Супер!
Виж целия пост
# 291
Привет Simple Smile Тъкмо уж се приспахме, че Хриси днес цял ден не е спал Sad От вчера ядем жълтък по трохички.
Имах намерение доста неща да пишо, но явно по-късно...
Виж целия пост
# 292
хайде скачайте в номата ни тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185237.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия