Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 49

  • 19 083
  • 739
# 270
Ааа, познавам един Карамфил и аз, който навсякъде се представяше като Сашо Grinning Разбрах, че се казва Карамфил, когато след година познанство, примерно, ни покани на имен ден на цветница Grinning
Виж целия пост
# 271
Мак-възрастен роднина.До сега не съм срещала друг с това име.
Еделвайс-жена.Харесва ми името.
Изгрев-баща на моя бивша съученичка
Вихър
Верен
Свежа
Нигрета

Да лепнеш женско име на момче е много нелепо.
Чувала съм Жаклин,Адел,Кристин..




Виж целия пост
# 272
Преди години ми беше попаднал някакъв Жизел - даваха го в репортаж по новините. Беше сравнително млад, към 30-годишен.
Виж целия пост
# 273
Сенатор Flushed Rolling Eyes със скучната фамилия Митев, малко над 30г
Виж целия пост
# 274
Сенатор Flushed Rolling Eyes със скучната фамилия Митев, малко над 30г

Щом не е Президент, не ми го хвали Laughing
Виж целия пост
# 275
Еделвайс знам мъж, доктор е
Виж целия пост
# 276
Охохо, разбихте ме с последните страници! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Чайка Бележкова
(може да сте я писали вече в темата, нотариус беше)
Виж целия пост
# 277
Ветко и Вълчо Арабаджиеви - от днешни дни. Не знам автобиографията на Ветко, от каква фамилия е, предполагам че Вълчо е на някой дядо, прадядо /някой основал "империята" на семейството, или както е модерно да се казва - "олд мъни"/.
Виж целия пост
# 278
Ветко познавах един преди много години - влах беше човекът.
Виж целия пост
# 279
Ама моля ви, Ветко се е прекръстил така от Вълчо Grinning Не знам, явно Ветко му е звучало по-аристократично от Вълчо, но защо кръщаваш сина си  Вълчо, след като самият той явно не си тачи особено името. Между другото, семейна позната на нашите се казва Ветка, жената трябва да е над 70 вече.
Виж целия пост
# 280
Може така да са му викали от малък. Както Сашо на Карамфил.
Виж целия пост
# 281
Дина
Свежен
Виж целия пост
# 282
Аз имах състудентка Дина.
Казваше се всъщност Надежда.
Виж целия пост
# 283
Видях го на лекарски кабинет, цялото име беше Дина.
Виж целия пост
# 284
Едно време имахме съседка баба Динка, та може би Дина е кръстена на някоя баба Динка, ама без -ка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия