💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 Любов и сълзи 💫 Сърцебиене /Тема 52/

  • 35 696
  • 726
# 285
"Ако Обичаш Силно" еп. 23 (български дублаж)

Виж целия пост
# 286
В туитър канала на сериала се активизираха днес. Май се стреснаха от числата.Grinning

Виж целия пост
# 287
Здравейте! Flowers Hibiscus

Зад кадър от сета на "Любов и сълзи".

https://x.com/askvegozyasiatv/status/1974095505283052026

Виж целия пост
# 288
Ново от Ханде

Виж целия пост
# 289
Това май са любимите ми кадри от тази фотосесия. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 290
Активни линкове, където може да гледате "Любов и сълзи" онлайн:
В Ютуб:
https://www.youtube.com/watch?v=M-oU2PiJ7Z4

https://www.canlitv.legal/atvcanli-izle

https://m.sadetv.com/atvcanliyayin

https://canlitvizle.com/atv-live

Yellow Heart
Виж целия пост
# 291

Много стилно я обличат Ханде в този сериал. Много ми харесват тоалетите на Мейра и тази вечер ще изглежда страхотно.
Виж целия пост
# 292
Виж целия пост
# 293

https://x.com/Dizitvatvde/status/1974108241144537379
Има някакво кратко видео с актьорите, но не намирам превод.
А сега загрях, това е промо за предаване, в което ще участват в неделя. След излъчването на предаването може да има превод.
Виж целия пост
# 294
Аз чак сега обърнах внимание, Керем  в болница ли е?
Виж целия пост
# 295
Аз чак сега обърнах внимание, Керем  в болница ли е?


В публикацията си обобщава текущата седмица какво му се е случило и явно след всичките събития се е озовал в болница.
Аз забелязах снимката, но умишлено не коментирах. Изключателно ме отблъскват такива снимки от болници и гробища. Но той редовно си пуска снимки от болница т.е. всеки път, когато е там. За мен лично това е търсене на внимание. Не одобрявам такъв тип прояви.
Виж целия пост
# 296
В началото изобщо не се усетих , че от болница. Наистина е малко странно да се публикуват такива снимки.
И Гамзе като качваше от болницата беше много неуместно.
Виж целия пост
# 297
Не знам какво да очаквам от епизода, нито от рейтинга утре.
Хич не ми се гледа без субтитри.

Виж целия пост
# 298
Аз май ще си изчакам епизода утре със субтитрите, защото пак нищо няма да разбера по картинки..
Виж целия пост
# 299
Новият епизод започва. Приятно гледане! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия