BIG BROTHER 7 - тема 2 (28.09. - 05.10.)

  • 29 133
  • 922
# 780
Еее, очаквах Иван.
Виж целия пост
# 781
Да бе да. Манипулация
Виж целия пост
# 782
Въобще няма вот! Решават си от предаването, това е.
Виж целия пост
# 783
Това сериозно ли еее ConfoundedConfoundedConfounded
Виж целия пост
# 784
Абсолютна пародия…
Виж целия пост
# 785
Няма вот, лъжа е, казах Ви. Беше логичният избор.

Не знам дали Стефани ще задържи бебчето, но дано всичко е наред при нея.
Виж целия пост
# 786
Еее, очаквах, че ще е Иван. Голямо разочарование. Въпреки че пусна тази бомба, че е бременна, тя беше като една мебел. С нищо няма да се промени предаването без нея.
Виж целия пост
# 787
Горкия Стоянов.  Ония ще го тормози още
Виж целия пост
# 788
Как 24% за Овцата? Това е невъзможно!
Виж целия пост
# 789
МАФИЯЯЯ....Как не ги е срам, трябваше Урко да изгонят...МАФИЯЯЯ..
Виж целия пост
# 790
Как ще изтърпя Ваньо (и ревльото да го утешава) още една седмица...
Виж целия пост
# 791
Горкия Стоянов.  Ония ще го тормози още

И аз това се замислих.. а прави ли Ви впечатление как Тото познава само хора тип насилници и агресори... За какво изобщо канят такъв тип хора, които не заслужават и минута ефирно време.
Виж целия пост
# 792
На мен ми се върти в главата, че Иван може и да изхвърчи тази седмица дисциплинарно. ББ му каза вече, че прекалява, а насилие в Къщата не се толерира. Той се държи много крайно, когато запали срещу Стоянов, крещи по всички, не само по него.
Виж целия пост
# 793
От километри си личи, че е нагласено. Умишлено показаха моментите, в които се излага, нищо положително. Биг брадър си “изми ръцете”, продукцията не желае да поема отговорност , но винаги можеше да не се съгласи с оставането й , а не да се правят циркове в името на рейтинга.
Виж целия пост
# 794
Как ще изтърпя Ваньо (и ревльото да го утешава) още една седмица...
Аз не мога да гледам неща, които ме натоварват. Ще хвърлям по едно око, ще ви чета, обаче докато тоя дивак е вътре, не мисля да си го причинявам. Заради онази досадница в Ергенът се прехвърлих тук, то тук с този ще е същото!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия