💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 4 (29.09 - 06.10)

  • 61 932
  • 1 291
# 105
Не мога да разбера Гордиенко от какъв зор злобее и се подиграва на Александра. Има битки на тая арена, на които Александра ще я бие спокойно.

П.п. То пък взех че познах. Grinning Явно дойде време и за господин Изолатор.
Виж целия пост
# 106
Кой им говори в слушалките на тия водещи, мега криндж ....особено когато Ръждавичка спаси Лъчо....смутиха момичето с тъпите им кръчмарски намеци ...

Айде сега пак, коментари ....

Продукцията са явни садисти - цяло племе в изолатора, копаят дъното вече, щото плажът им беше рай сигурно..
Виж целия пост
# 107
Аз, ако съм играч и трябва да ходя в Изолатора директно си тръгвам вкъщи 'бала съм им игрите!
Виж целия пост
# 108
Аз, ако съм играч и трябва да ходя в Изолатора директно си тръгвам вкъщи 'бала съм им игрите!

В един от първите сезони някой беше зачезнал така Simple Smile) Беше много смешно.
Виж целия пост
# 109
Супер битка, като елементи.
Жалко само, че на това грозно море не може да се плува и отиде най-големия чар на Игри на волята.
Виж целия пост
# 110
Обясниха ли, как така са върнали пъзелите, че се разсеях малко Simple Smile ?
Виж целия пост
# 111
Значи няма да кажат за взимането на храна от бензиностанцията ?
Виж целия пост
# 112
Карина не е ли детска учителка? .. а псува като каруцарка Confounded Sign Underage
Виж целия пост
# 113
Жълтата капитанка що му мълчи на Шопа
Виж целия пост
# 114
Е, много ясно как Шопа ще го бутат - той е гигант, да тегли трябва..

Лъчо как ще мине не ми е ясно...
Виж целия пост
# 115
Ох връщат пъзелите.Чудесно е,че се бях притеснила за Сашко. Ми изтормозиха го човека.Карат го да минава трасето.Него най най сред всички.Мина един път човека,едва не му разбиха главата.Направо за ТЕЛК го докараха.
Ей сега в каручката с Наталия  ще видят те мъжка сила и мощ
Виж целия пост
# 116
Обясниха ли, как така са върнали пъзелите, че се разсеях малко Simple Smile ?


Не обясниха. Просто казаха, че този сезон всичко е различно.
И явно такава ще е обосновката за всичките им безумия.
Виж целия пост
# 117
Много ми се иска да го гледам това ... Само за Дино ще ми е жал, симпатичен ми е (Лъчо също, но той вече е аут милия)

Тези зелените, ако ги пратят вкупом в изолатора, ще се самоизядат. Поне няма да стоят гладни Grinning
Виж целия пост
# 118
Кофти Лъчо, кофти ...


А кой ще гребе? Шопа много ясно ще гребе. Удоволствие за очите...хубавец е той.

Айде стига сините на резиденция ....малко да си починат.
Виж целия пост
# 119
Та какво казваше за Александра, а Гордиенко? Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия