Домакини 93/ минаваме на вино

  • 32 454
  • 737
# 660
Вече мързелувам. Няма да се излиза днес, че вали.
Хубав ден да имате, момичета!
Виж целия пост
# 661
Привет!

Ма ко, мажи с нещо ръката. Аз се кълна в конския кестен. Мен ме раздвижва за часове, че и за минути даже.

Мари, приятна почивка!

Аз рано-рано бях на тенис. Добре, че бях записала час още преди дни, че иначе щеше да ме домързи в дъжда.
Сега се прибрах и ще сготвя една крем супа от леща. Обожавам леща и мога само това да ям. Следобед имам да пусна пералня и имам да прегледам едни документи за кантората, че да помогна малко и там.
И това е при мен.

Лек ден!
Виж целия пост
# 662
Мажа с поморийския крем. То рамото си ме болеше и от времето, преди това, натоварването допълнително влоши нещата. Не ме боли и само рамото де, всичко ме боли, ама и с това се свиква
Виж целия пост
# 663
С всичко се свиква, но не се претоварвай.
Виж целия пост
# 664
Привет от София, момичета!

Току-що си влязохме вкъщи. Ама какво е това време, амаха! Докато кацахме, викам на мм: давай да отвличаме самолета и да се връщаме на топло.
Мм се приготвя да ходи до офиса, че доста неща са се събрали, а мен ме чакат 4 препълнени куфара.

Джейми, макар и със закъснение - жива и здрава да си! 🤗
Виж целия пост
# 665
Добро утро!

марулетка, да си жива и здрава, честит рожден ден!
Смърфи, добре сте си дошли, и аз щях да искам да се върна на твое място
Тук вали, а имам разхождане днес
Гушки на всички Hug
Виж целия пост
# 666
Честита бъди, Марулетка! Наслаждавай се на Италия!
Хубав ден да имате!
Виж целия пост
# 667
марулета честит рожден ден!
Виж целия пост
# 668
Марулетка, бъди честита!
Много здрава, щастлива и обичана!
Да си изкарате много хубаво в Италия!
Ще чакам да разказваш.
Виж целия пост
# 669
Честит Рожден ден на Марулетка! Flowers Bouquet
Да си жива и здрава и още хиляди пъти да посетиш Италия! Hug

Цял ден оправям багажа от куфарите. По-точно му търся място из шкафовете и гардеробите.
Виж целия пост
# 670
Един бърз италиянски поздрав от мен и много благодаря за пожеланията!
   Днес сменяме дестинацията и отиваме в моето любимо Полиняно а Маре. И Матера ми хареса. Толкова живот има вечер в тези градчета.....
 
Виж целия пост
# 671
Добро утро!
Виж целия пост
# 672
Добро ви утро!
При нас е слънчево, топло, пускам и към вас хубавото време!
Виж целия пост
# 673
Привет!

Мари, така много обичам, когато пуснеш слънчицето.  Simple Smile

Аз отивам на профилактичен преглед по моите въпроси. Стискайте палци!
Виж целия пост
# 674
Стискам палци, Фивър!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия