🎭 Traitors: Игра на предатели - сезон 1, тема 3 (30.09 - 09.10) 🎭

  • 41 329
  • 869
# 405
Ееееее, вие колко сценария сте развили за тази неочаквана ситуация, която се случва за първи път във формата...
Ще видим дали ще има вярна теория от Бг мама.
Виж целия пост
# 406
Господарят на имението не се появява на закуска и е обявен за издирване.
Виж целия пост
# 407
Бачорски голям простак. Цветущо напсува в ефир на майка хората дето си седяли по диваните и само критикували и коментирали, а не като него да мислят 10 хода напред и да си гонят целите. Много ще ме е яд ако спечели той.
Виж целия пост
# 408
Може ли линк?
Виж целия пост
# 409
Ако не сме ние по диваните, на кого ще се показва той и такива като него? Малко да се осъзнае, че зрителите не сме му длъжни да го ласкаем и величаем. Това може да си го позволи у тях, вероятно и във фирмата си за съжаление, но с десетте си хода насам-натам изглежда сам себе си е впечатлил най-много.
Виж целия пост
# 410
Стана си звезда БЪчорски Joy Още не е спечелил официално и се скъсват да го канят по подкасти, предавания и май и в тв реклама го видях.  Иван и Андрей много уважително се държат с него Joy
https://www.youtube.com/watch?v=wedJasCOzOY

Ето тук. Някъде към края беше.
Виж целия пост
# 411
Може да не ми вярвате, но преди това предаване всъщност успявах дори неумишлено да избягам всякакви формати с участието на Бачорски. Всъщност го знам само и единствено от това, че семейната им фирма е получавала по съмнителен начин много държавни проекти и финансиране. Очевидно има хора на правилните места и влиянието му не е ограничено само до тъпи риалитита.

И по принцип бих игнорирала всичко съмнително в него, ако си играеше играта нормално, но няма как да се игнорира, че при него има едно заповедническо поведение. Все едно знае, че каквото и да направи има едно ядро, които няма да го пипнат, та може да си позволи всичко с няколкото човека, които не му козируват. Дали е така, или си въобразявам, според мен ще видим още идния епизод, след като Петканов и Венци Венц са едни от тия, които му се държат като подчинени, а сега имат шанса да помислят дали между предателя Георги и Бачорски няма връзка, имайки предвид колко време прекарваха в комуникация именно в близкото присъствие на Петканов и Венци. Ако дори малко не почовъркат тия двамата ще се убедя, че връзката с Бачорски отвън им е по-важна от играта вътре.
Виж целия пост
# 412
Видях видеото с Бачорски /1:18 минута/. Псува, като простак и след това говори за его, толерантност.
Но не говори конкретно за коментарите по негов адрес във връзка с Трейтърс.
Много добре знаем, че това е игра. Аз не харесвам Бачорски как я играе и това е.
Виж целия пост
# 413
Всичко, което сте написали, се е случвало вече в чуждите сезони. И ултиматуми са отказвани - тогава отказалият е моментално убит и правят следващ ултиматум с друг човек същата вечер, и така докато някой се съгласи.
А какво би станало ако никой от праведните не приеме ултиматума: играта би свършила преждевремменно защото предателя така би могъл да утрепе всички за една вечер. Този сценарий разбира се също се решава лесно: просто по едно вербуване на вечер(епизод) и накрая ще останат достатъчно хора за финалния етап.

Мен първата ми мисъл беше свързана със кръглата маса: ако всеки там гласува за различен човек, то накрая всеки ще има точно по един глас срещу себе си, и така правилото за бараж между тези с най-много гласове не може да са сработи, а да се тегли жребий между 10 (и повече) хора става малко нежелателно JoyJoyJoy
Между другото: последният сценарий съм го виждал в други формати (не предателски), където съвсем съзнателно си разпределяха така гласовете, за да може от продукцията да се чудят как да се измъкнат от подобна ситуация Joy
В крайна сметка каквото и да се окаже накрая се надявам да е някой готин прецедент, а не нещо тъпо и само да ни премятат със това "световен прецедент".
Виж целия пост
# 414
Сървайвър често има тайбреци с теглени на бели и черни камъни, предполагам и тук ще е нещо подобно но нямам конкретни спомени. Отказани ултиматуми също е имало но не помня дали се изпращаше втори, трети същата вечер или предателят просто оцеляваше на съвета и вербуваше някой следващата вечер
Виж целия пост
# 415
Предателите могат или да съблазнят, или да убият. Ако е само предложение и вербуваният откаже, тогава няма убийство, на закуска пристигат всички. Ако е ултиматум и човекът откаже, тогава го убиват.
Виж целия пост
# 416
Бачорски за първи път го гледам в това реалити. Ами не го харесвам. Не оспорвам, че играе играта както той я разбира, засега му се получава. Не искам той да е победител, но толкова много го показват, че имам чувството, че ще е победител. Напомня ми на Зоран (не бях доволна, че той победи, макар че по време на Сървайвър го подкрепях, но само защото беше в коалиция с Бо и Йо). Между другото ще ми е интересно някоя от тях да участва в следващ сезон.
Виж целия пост
# 417
Още преди началото на играта един чужденец от продукцията каза, че тук се е случило нещо за първи път. Не го каза в негативен план / всяка новост е добре за такъв тип продукция 😉/. Карамазов дава “балканския” манталитет, нрав, темперамент… като причина. 😉 За мен в реалитито най-“балкански” са ми Гъмов и Бачорски 😂

Колкото до това, че дават повече Бачорски, може да е, защото скоро ще си ходи 😜 / Силвия Петкова я даваха на-често преди да я гръмнат/. А дано…😂
Виж целия пост
# 418
Бих толерирала псуване в ефир, само ако псуващия е в състояне на краен афект и все пак не псувнята да не е чак толкова грозна, във всички останали случаи е проява на простащина. Знам, че псуванете пред хора е много балканско и се смята за проява на силен характер, но аз не го виждам така.
Виж целия пост
# 419
Скрит текст:
Може да не ми вярвате, но преди това предаване всъщност успявах дори неумишлено да избягам всякакви формати с участието на Бачорски. Всъщност го знам само и единствено от това, че семейната им фирма е получавала по съмнителен начин много държавни проекти и финансиране. Очевидно има хора на правилните места и влиянието му не е ограничено само до тъпи риалитита.

И по принцип бих игнорирала всичко съмнително в него, ако си играеше играта нормално, но няма как да се игнорира, че при него има едно заповедническо поведение. Все едно знае, че каквото и да направи има едно ядро, които няма да го пипнат, та може да си позволи всичко с няколкото човека, които не му козируват. Дали е така, или си въобразявам, според мен ще видим още идния епизод, след като Петканов и Венци Венц са едни от тия, които му се държат като подчинени, а сега имат шанса да помислят дали между предателя Георги и Бачорски няма връзка, имайки предвид колко време прекарваха в комуникация именно в близкото присъствие на Петканов и Венци. Ако дори малко не почовъркат тия двамата ще се убедя, че връзката с Бачорски отвън им е по-важна от играта вътре.
Същото си мислех и аз, само че за Мая и Ана-Мария.
Ергенката я гледам за първи път и съм много приятно изненадана от наличното на “втория етаж“, но Мая....знаем колко ѝ сече пипето, и според мен поне е невъзможно да не ѝ е минало през ум, че на Бачо не му е чиста работата.
Моето обяснение обаче, освен логиката в твоето е и че и четиримата имат изгода /за момента/ от това да се правят на “умрели лисици“. От една страна така си гарантират спасение от убийство, от друга - на кръгла маса са от интериора.
Иначе поведението на Бачора е точно такова - като на господарЯТ на “Бонония Естейт“. И го прави толкова явно, че “слепотата“ на останалите направо боде очите и на зрителите с късогледство.
Вярвам и в другото - че предвид характера на Бачорски, голямото му его и отмъстителността му наистина има хора, които дори и да подозират и усещат нещо, биха замълчали и премълчали поради /различни/ лични мотиви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия