Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Актуална тема за ОКТОМВРИ 2025 (Тема 10)

  • 53 232
  • 977
# 855
Наложеният платеж на Тему пак се плаща с карта и няма предварителен преглед (но ако ви трябва по друга причина е ок).

Да похваля нещо от последните поръчки:
Тези водни бои - взех ги, защото ми предложи 60% отстъпка с карта за отстъпка и защото ми приличат на боите куретаке (използват се за някои традиционни техники) - не съм купувала такива до сега. Освен това изглеждат добре, самите бои бяха индивидуално опаковани в целофан (всеки цвят отделно - както правят сериозните марки) и са в симпатична дървена кутия:

Цветовете изглеждат добре, изпробвах ги. Впрочем, този тип бои по рецепта имат по-малко пигмент от европейските и въпреки това, марковите, които се предлагат в сайтовете за арт материали, са доста скъпи.

И тези пастели - сериозна марка (не са и много евтини, ако ги сравняваме с други пастели от Тему), освен това се водят професионални и са ръчно направени (не фабрични - затова формата е разнородна - не са идеални цилиндърчета). Професионалната линия се намира много трудно в Европа:

Имаше много прах, но не са счупени.
Повечето художници, които правят ревюта, ревюират непрофесионалната версия (за студенти) в жълта кутия, вероятно защото е под достойнството им да поръчат от Тему, а в Амазон се предлагат само другите.
Виж целия пост
# 856
Че то кога има предварителен преглед ако е се достави в някоя кутия на BOX NOW?
Виж целия пост
# 857
Така е, но по принцип при наложения платеж има преглед. Всъщност, кое е по-доброто в случая - че можете да зарежете пратката, без да я платите?
Виж целия пост
# 858
За мен единствения смисъл е ,че ако се изгуби пратката, няма да е плащана и да се разправя човек да доказва ,че липсва. Но и предполагам, тогава, няма да се ползват купони, връщане на кредит и прочие, за които пазаруваме в Тему.
Виж целия пост
# 859
Така е, но по принцип при наложения платеж има преглед. Всъщност, кое е по-доброто в случая - че можете да зарежете пратката, без да я платите?

Не е така, ако е с наложен платеж, пак няма преглед, просто плащате при получаване.

Много онлайн магазини нямат преглед при получаване с наложен платеж, но пък имат безплатно връщане.
Виж целия пост
# 860
Имах предвид другаде - примерно Озон, много аптеки, много сайтове за книги, козметика, аксесоари имат преглед.
Синсей нямат, а би трябвало, защото от време на време изпращат счупени неща.
Виж целия пост
# 861
Просто за първи път видях, че има наложен платеж. Аз кредити и т.н. пт тему не ползвам и не ме бърка, но ако наистина ми се затрие пратката ще си спестя разправиите. Отделно аз там пазарувам с Револют ии ако не съм си оставила пари по картата, които да прехвърля  си е излишна занимавка специално да ходя до банка, да внасям и т.н., таа това би било улеснение.
Виж целия пост
# 862
Така е, но по принцип при наложения платеж има преглед. Всъщност, кое е по-доброто в случая - че можете да зарежете пратката, без да я платите?
С НП ще се избегне рискът да не се получи нищо, както стана при мен.
Все още не са ми върнали и парите. Изчаквам до 30 октомври и ще пробвам чрез банката, ако не си ги получа.
Mama Ru ме подсети за този вариант, досега не съм имала нужда да оспорвам плащане, но винаги има първи път.
Виж целия пост
# 863

Добре,че в пратката нямаше дребни неща, а всичко беше в кутии. Така пристигна срязан плика с Бокса.
https://share.temu.com/7hB2bAAaa4B кутии за храна за фризера, чудесни са.
https://share.temu.com/NjvNc0bWTZB капак за микровълнова- изглежда добре.
https://share.temu.com/SdzWOvZ2awB дозатор за паста за зъби - вече два ползвам, и съм доволна.
Виж целия пост
# 864
Аз нямам наложен платеж.  И на,дяата профила.
Обаче вижте , някои неща идват по суша
Виж целия пост
# 865
Хора, ще ми изпратят якето, за което нямаше наличност! Hug Вече е със статут: "опаковане на поръчка". Жалко, че вече поръчах подобно от Шейн, но ако са хубави, и двете ще си ги нося. Ще докладвам после как е.
Виж целия пост
# 866
Сега ми излезна нова игра с купони, ако поръчам 2 артикула и ще получа 360лв купони. Тази оферта добра ли е и кога се получват купоните. Веднага след закупуването на 2та артикула или, когато ги получа?
Доста изгодна е тази промоция. Закупуваш две джунджурийки от типа на ластичета, химикали или друго на стойност 5-10 лева и вземаш купони от типа 100/450, 90/270, 70/220, 40/130... Погледни на въпросчето какви купони са включени в пакета.

И аз мислех да мина с джунджурийки, но ми изписа, че минималната сума за поръчка е 25лв. и се махнах от офертата.
Виж целия пост
# 867
Редува ги - на мен ми предлага три оферти за купони - едната е купуваш 2 неща, другата - 6 неща (тя се появява по-рядко) и третата - покупка за 26 лв.
Виж целия пост
# 868
Сега ми излезна нова игра с купони, ако поръчам 2 артикула и ще получа 360лв купони. Тази оферта добра ли е и кога се получват купоните. Веднага след закупуването на 2та артикула или, когато ги получа?
Доста изгодна е тази промоция. Закупуваш две джунджурийки от типа на ластичета, химикали или друго на стойност 5-10 лева и вземаш купони от типа 100/450, 90/270, 70/220, 40/130... Погледни на въпросчето какви купони са включени в пакета.

И аз мислех да мина с джунджурийки, но ми изписа, че минималната сума за поръчка е 25лв. и се махнах от офертата.
На мен до сега с оферта "Купи две неща и ще получиш пакет купони" - обикновено са яйцата, не ми иска минимална сума от 25 лева. Даже оня ден си взех така купони срещу покупка за 6-7 лева.
Виж целия пост
# 869
Здравейте, момичета! Върнах пратка от Теми в кутия box now и след това прочетох, че е трябвало да запиша на пакета "код за връщане". Има ли шанс да си получа парите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия