Искам да кажа...(235) през октомври 2025

  • 36 095
  • 882
# 450
Добро утро!
При нас го дават дъжд и се надявам да не са познали.
Снощи аз и момчето готвихме заедно (и тик- ток, естествено), а той откри вкуса на авокадото. Довилна съм.
Хубав ви ден!
Али, чакаме включване от теб.
Виж целия пост
# 451
Добро утро.
Руми, здрава и щастлива да е малката.
Аз вчера успях да свърша доста неща, но не всичко планирано. Вечерта бях на родителска среща. Завърших деня с 21000 крачки.
Хубав ден.
Виж целия пост
# 452
Добро утро!
Петък е , най-накрая.
И при нас го дават с дъжд.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 453
Добро утро, момичета!
Честита да е малката бонбонка Hug
Здрава да е, много да ви радва, Руми!
Трябваше да пътуваме довечера, но едни приятели се обадиха да се видим. За утре ще оставим пътуването, то до Банско де.
Хубав ден да имате момичета!
Виж целия пост
# 454
Добро утро!

Днес пораствам с още една година. Сипете си довечера по едно за мое здраве, момичета! Даже юбилей имам, но няма да празнувам, че нали 40-те не се празнували. Пък и не ща, не ми харесва тая четворка отпред... Rolling Eyes Ама здраве да е!
Ще го карам лежерно днес. Някоя разкрасителна процедура, почивка и четене.

Хубав петък!
Виж целия пост
# 455
Ооо,Мъфин,нищо и няма на 4-ката! Бъди жива и здрава!
Руми,честито бебе!
Започнаха поканите за детските РД и с малката сме в неделя.Естествено нищо не съм взела,защото ми е трудно за момче. Детето го е питало,бъдещият рожденик  си е сменил мнението три пъти Simple Smile Simple Smile Simple Smile Явно ще трябва да импровизирам
Виж целия пост
# 456
Лин, вземай онлайн ваучер за Озон и готово. Ако случайно ходи на спорт, някоя мешка от спорт депо, стоманена булка за вода от Декатлон...

Мъфин, честита да си! Здрава и щастлива бъди!
Виж целия пост
# 457
Мъфин , честит рожден ден!
Здрава и щастлива бъди!
С лекота сбъдвай мечтите си!
Виж целия пост
# 458
Лин, вземай онлайн ваучер за Озон и готово. Ако случайно ходи на спорт, някоя мешка от спорт депо, стоманена булка за вода от Декатлон...

Мъфин, честита да си! Здрава и щастлива бъди!

Не можело ,защото било отбиване на номер! Същото важи за ваучери от други магазини и пари в брой!
То си е точно така, но не обикаля по магазините  малкото мрънкало да се чуди какво да подарим
Виж целия пост
# 459
Сещам се сега и за фънкопоп фигурка, имаме няколко такива тъпни у нас, че и скъпи. Имат на различни герои.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 460
Мъфин, честита да си. Здрава,  щастлива,  вдъхновена. Нищо й няма на четворката.  Ще видиш, че не е лошо.
Виж целия пост
# 461
Добро утро!
Мъфинче, честита да си! Усмихни се! 40 са хубава възраст! Радвай им се! Бъди здрава и щастлива!
Виж целия пост
# 462
Добро утро!

Мъфинче,  честита да си! Да си много,  много здрава!

По нощите пристигнахме ние, но добре пътувахме. Босфора е много красив и нощем 🥰

Любимия отиде да закуси при техните и да измие колата, аз толкова рано не мога да се социализирам 😆
Трябва да отидем да му купим дрехи за утре и подарък за младото семейство.

Оставихме Джуджека сам у дома и ми е мъчно за него... Има кой да го наглежда, ама...

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 463
Завърших деня с 21000 крачки.
А аз с над 2000 калории, при условие, че ми трябват 1100.
Честита бъди, Мъфин! Здрава, щастлива, обичана и все така позитивна!
Виж целия пост
# 464
Честита да си, Мъфин! Здрава и щастлива!
Приключиха с прозорците, не очаквах да са чак толкова бързи. Има огромно подобрение откъм шум, надявам се и откъм топлина. Довечера сме на кръчма с приятели. Определено  имам нужда малко да изляза от вкъщи. Писах на колегите, че съм по добре и от понеделник съм пак на работа. Другият петък имам пусната отпуска, но мисля да пробвам да я отмения, че аз повече почивам отколкото работя до сега.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия