Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 163 - октомври 2025)

  • 129 380
  • 1 641
# 240
Виж целия пост
# 241
Някой имал ли е проблем с регистрирането в сайта на "Фереро Роше"? Не ми приема никакви пароли!
Виж целия пост
# 242
В сайта на "Феферо Роше" трябва да си направите нова регистрация.
Виж целия пост
# 243
И аз това пиша, че при регистрирането опитвах с какви ли не пароли, но не се получава. 10 букви, 1 голяма, има цифри и специален знак, но не!
Виж целия пост
# 244
С раница съм от Ная. Получих смс.
Виж целия пост
# 245
И аз това пиша, че при регистрирането опитвах с какви ли не пароли, но не се получава. 10 букви, 1 голяма, има цифри и специален знак, но не!

 Пробвайте с предложената от тях парола.
Виж целия пост
# 246
И аз получих съобщение от Ная- с кутия за храна съм. Най- накрая след толкова време и аз да се похваля с някаква награда
Виж целия пост
# 247
С ваучер за Озон съм от Престиж Simple Smile Участвах с 1 бележка.
Виж целия пост
# 248
С телефон съм от престиж току що получих смс
Виж целия пост
# 249
Някой получи ли ваучера от Пепси и Кауфланд.
Виж целия пост
# 250
От играта на Синоптик някой да е получил съобщение или награда?
Виж целия пост
# 251
И аз това пиша, че при регистрирането опитвах с какви ли не пароли, но не се получава. 10 букви, 1 голяма, има цифри и специален знак, но не!

 Пробвайте с предложената от тях парола.

Сега пък ми изписва втори път: "Моля, потвърдете въведената парола.", при положение, че съм я потвърдила и ми остава само да натисна регистрация.
Виж целия пост
# 252
С ваучер за Кауфлант съм от Ная. Участвах с 1 бележка.
Виж целия пост
# 253
С ваучер съм от Ная. Днес ми доставиха и раницата  от Киндер..Детето  много си я хареса.
Виж целия пост
# 254

О, как щях да се изсилвам да купувам за офиса и хубаво пратих на колежката и тя пък как видя със зоркия си поглед - на един бутон регистрирай бон ОТ КАУФЛАНД Grinning
И в действителност сега в правилата прочетохме, че е само от този обект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия