Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 163 - октомври 2025)

  • 129 648
  • 1 641
# 270
Знаете ли за колко време одобряват бележките на Фереро?
Виж целия пост
# 271
Знаете ли за колко време одобряват бележките на Фереро?
Регистрирах я в събота, днес ми я одобриха.
Виж целия пост
# 272
Привет на всички!
Някой има ли проблем със снимката на Либрес?
Не ми одобрява формата и не мога да разбера защо.
Виж целия пост
# 273
Напиши ревю на продукти SONY и участвай за една от следните награди:

• 1 х Портативна колонка Sony SRS ULT Field 5
• 2 х Безжични слушалки Sony WH ULT Wear
• 3 х Безжични слушалки Sony WF-C710N

Период на кампания: 26.08 - 12.10.2025 г.

https://www.ozone.bg/brand-sony/
Виж целия пост
# 274
Аз натъжена, отново без награда от Пепси 😭
Бях с 2 бележки, а брат ми ме изненада, че макар далеч от мен, си е купил на още 3 бележки, за да ме зарадва и си казах "Еър фраера трябва да се падне вече". Е, не стана нито при него, нито при мен. Sad Sad
От Капи също нямам нищо, разочарована съм днес.
Виж целия пост
# 275
https://www.astera.bg/healthysmile/steps Мисля ,че тази игра не е споделяна.
Виж целия пост
# 276
Имаше ли игра на куинс активна? Имам някакъв споменем, но не откривам активните игри.
Чакам Киндер аз и се надавам на голяма награда. Другаде май нищо не чакам.
Виж целия пост
# 277
Имаше ли игра на куинс активна? Имам някакъв споменем, но не откривам активните игри.
Чакам Киндер аз и се надавам на голяма награда. Другаде май нищо не чакам.

Не, няма активна. На сайта им пише "Очаквайте скоро", но не се знае кога, дали и каква ще е играта.
Виж целия пост
# 278
lite16 честит празник. Пожелавам ти много щастие, успехи, късмет и спокойствие.

Аз напоследък не съм много активна, че май късмета ми нещо ми е избягал. Участвам в Киндер с мечта за нов лаптоп, че на ММ му е адски нужен. А от Ферерото се моля за една кула. Още си спомням миналата година покрай коледа колко се похвалихте с такива и от тогава ми е мечта. Ей така и аз да се поглезя като тази женичка от рекламата Joy

Дано мрънкането помогне.
Виж целия пост
# 279
И аз със тостер от капи,радвам се, но тая декларация ме притеснява-не знам как става.Може ли да ми обясните, досега не съм правила
Виж целия пост
# 280
И аз със тостер от капи,радвам се, но тая декларация ме притеснява-не знам как става.Може ли да ми обясните, досега не съм правила

Разпечатвате, попълвате, снимате и им я изпращате по имейл. Това ли ви притеснява или после подаването на данъчна декларация (което ще стане през 2026 г)?
Виж целия пост
# 281
И аз със тостер от капи,радвам се, но тая декларация ме притеснява-не знам как става.Може ли да ми обясните, досега не съм правила

Разпечатвате, попълвате, снимате и им я изпращате по имейл. Това ли ви притеснява или после подаването на данъчна декларация (което ще стане през 2026 г)?


какво подаване  ?
Виж целия пост
# 282
И аз искам да разбера повече за подаването на данъчна декларация, понеже бях спечелила инстантен фотоапарат и за пръв път печеля награда на стойност над 100лв. При положение, че организаторите внасят данъка и го пише в ОУ, трябва ли да попълним и подадем от наша страна допълнително декларацията?
Виж целия пост
# 283
Не. Нищо не подавате. За толкова години, Ма ко сигурно 100 000 пъти го обясни...
Виж целия пост
# 284
Не. Нищо не подавате. За толкова години, Ма ко сигурно 100 000 пъти го обясни...

Благодаря много за конкретния отговор! Макар и да играя от скоро и аз така знам, че не трябва. Просто се зачудих, че отново се пише за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия