Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Октомврийска вещерска и спортна

  • 66 395
  • 1 797
# 1 500
Блазе ви за готвещи свекъри. Откакто татко го няма, никой никъде вече не ме чака с готова трапеза. Само да се събуя и да седна. Cry
Моите свекъри ако е празник си пазят бележките от касата и делим всички Joy Иначе няма нищо напазарено, ни приготвено. Последният път ме чакали да сготвим. Ами не искам да ме чакат, 8 часа съм пътувала с 2 малки деца. Искам само да полегна някъде на тишина. И предвидили една малка салатка... с ММ ходихме да гледаме какви консерви има по шкафовете, че децата щяха да останат гладни. Знаят, че големият е алергичен и никога нищо не предвиждат. С Недовършен носим хлебчета и други от Париж. Ей такива...

Тринки, мн ти се възхищавам. Стискам палци
Виж целия пост
# 1 501
Фил, върза ми се погледа на фльонга! Не мога да си кривя душата, моите ни посрещаха със заредена маса и с неща, които обичаме. ТМ как реагира на всичко това?
Виж целия пост
# 1 502
Тете, не е необочайно за чужбина, но обикновено поне при празненства правят по нещо.
Иначе и на нас ни се е случвало в познати да отидем и тепърва да се почва с готвенето.
Виж целия пост
# 1 503
Фил, бива си ги твоите свекъри.

Мен ме ядосаха баба ми и дядо ми, реагирах, сега пък мисля и премислям дали не беше прекалено от моя страна и се тормозя.
Виж целия пост
# 1 504
А ММ им е свикнал. Самият той ми е признавал, че като загубил майка си, е загубил родител и половина.
Пффф, май ми дойде, а превръзките ми останаха в колата. Още 2 часа...
Виж целия пост
# 1 505
Честит имен ден, Тарталета.

На Тринки пожелавам много късмет, другото тя си го може.

Виж целия пост
# 1 506
Чужбина,чужбина,ама тя и Фил си знае че това не е нормално за близки.
Моите може да са всякви ,ама готвят и питат какво ще яде хлапето.
Иначе се предпочита събиране на ресторант.
Да кажа,че и аз ако някой ми идва на гости,ще ядем или раклет зимата или планча с месца.
Виж целия пост
# 1 507
Хаха, Донси, приемам 😜
Скоро мисля да си възобновя страничката и да започна да качвам, пък се надявам да ми потръгне 😌
И само да шушна, че са с пълнеж вътре 🤤 ай стига съм ви занимавала, че диети спазваме уж тука 🤫
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 508
Азал, като си пуснеш страничката, да кажеш.
Виж целия пост
# 1 509
Здравейте! И тук валящо, мокро и мрачно. Пълен мързел цял ден. Не сме излизали, храна имам от вчера. Вчера изпрах...Е, не е чистено, ама днес абсурд.
Честит рожден ден на момчето на Сорос, да е жив и здрав, спокоен и щастлив!
Искам да попитам, май Лав спомена за хапчета за 700 лв.,  че ги спряла. За нещо от сорта на Оземпик, Мунджаро ли става дума? И за болки в краката писа. Ако съм разбрала правилно, бих искала да попитам за ефективност и странични реакции. Понеже имам същите проблеми. И още някой писа за Мунджаро, но че няма да го взема.
Чудя се какво да правя, изписаха ми хапчета или инжекции, но не съм започнала нищо
Виж целия пост
# 1 510
Бадрулбудура+, аз писах, да. Ставаше дума за инжекциите Мунджаро. Използвах ги 1 година, защото специалист ми ги препоръча не само за сваляне на тегло, понеже бях с наднормено, но и защото имам липедема и лимфедем съпровождани с болки в краката (в момента най - вече заради липедема) .В листовката на лекарството не пише, че влияе точно над тези неща, но неофициално лекарят ми каза, че по някакъв начин влияе над вътрешните възпаления. Аз също се порових в групи на хора, които имат тези диагнози и имаше много добри отзиви. Факт, че болките намаляха драстично. Не знам ти точно какъв проблем имаш с краката и не мога да кажа дали ще ти повлияе лекарството. Споделям само личен опит. Освен това свалих близо 30кг, като не съм вдигала много дозите. Странични реакции не съм имала никакви. Много добре ми понесе. Обаче има хора, при които не понася толкова добре. Говоря за силно гадене, умора, запек/диария... Купувала съм го в Англия и си донесох писалки и тук за половин година напред. Цената там беше 200-300лв в зависимост от дозата. Едно е 200лв, съвсем друго 700+. Ще ме прощават.
Виж целия пост
# 1 511
За Мунджаро имах и аз предвид, че няма да го започвам въобще. Имам валидни електронни рецепти за шест месеца, но като сложих на кантара плюсове и минуси взех такова решение. Отделно цената, би трябвало да го започна на 400 лв./месец и сред втория месец да мина на 560 лв./месечно. Отделно приемам метформинов препарат.
Виж целия пост
# 1 512
Ох, прибирах. Скапана съм, защото не съм спала (хотелът беше мн неудобен + стрес) не съм яла от 8 сутринта, дойде ми... и майка ми ме посрещна крещейщи... честно, няма да се справя. На нагоре ми идва.
Виж целия пост
# 1 513
На мен ми изписаха Вегови, доколкото чета, май Мунджаро е по-добро. Дали да искам да ми го сменят? Страшно е скъпо, но съм отчаяна. Напоследък ми се подуват краката в глезените, проблеми имам с коляното и трябва да отслабна, но не мога. Беше ли и на диета, докато беше на Мунджаро? Наистина ли потиска апетита? Метеорни и и аз съм пила - нищо...
Виж целия пост
# 1 514
Без намаляване на калориите трудно става и с инжекции.
По принцип подтиска апетита, но ако ще даваш тези пари, говори и с ендокринолог-диетолог да ти изготви режим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия