Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Октомврийска вещерска и спортна

  • 66 374
  • 1 797
# 1 530
Ххаха , бърлю, и аз съм така 🤣

Добро утро! Отивам на разходка, бляк. ПиснА ми от тоя дъжд. И парно няма, нищо не съхне, ужас е.
Виж целия пост
# 1 531
Добро утро!
Дъжд вали и не спира.
Бадрул, по-добре си сложи захар в туршията. Количеството не е много и спомага ферментацията.
Стискам Сирос!
Допивам кафето и отивам да се обличам, тръстиката чака.
Виж целия пост
# 1 532
Добро утро!
   Вали вече втори ден без да спира.
   Бадру, ако ще я правиш да си я хапнете ей сега, най-вероятно и без захар става.
Виж целия пост
# 1 533
А може и сурова да направиш. Само със сол и вода, но трябва да ферментира.
Виж целия пост
# 1 534
Добро!
Тук се стъмни кат в 6 вечерта и вали, ма слабо...без чадър тръгнАх, ма съм с колата.
Айде, кафе...да опраЙм главите...Скок!
Виж целия пост
# 1 535
Добро утро.
Егати дъжда, втори ден не спира.
Днес съм направила плътен график а съм без
кола. Събудих се в 2,05ч и до 4ч броих овце, кози… абе мъка. Личи ли ми, че още не съм пила кафе.
Стиснете палчета за мен, моля ви🙏  трябва ми добра енергия.
Хубав ден да имате 🍀
Виж целия пост
# 1 536
Добро утро!

При нас снощи заваля, но е наистина много тъмно и захлупено, както го описва Мисти. И ГТ никакъв го няма тази сутрин. Пълна гняс.

Донси, как понесе загубата снощи?

Палци за Прити и бързо оздравяване на болните пожелавам!
Виж целия пост
# 1 537
Прити , имаш палци! Спря да вали при нас и е свежо и приятно!
    Работата ме натисна от сутринта, така ми харесва.
Виж целия пост
# 1 538
Брутр.

Бляк, гадно английско време. Потегляме ние.

Стискам палци, Прити.
Виж целия пост
# 1 539
Прити, стиснати са!

Фил, за гостоприемството на френската рода схванАх Grin, ама за другото дет споделяш не...Местите ли се?

Лавче, лек път!

Сиско, ма и твойта не си поплюва...столче вика Joy Сигур някви интересни техники прилагаш.
Виж целия пост
# 1 540
При нас всичко е блокирало заради дъжда. Трамваите бяха спрели, колите не могат да се измъкнат от преките.

Допивам кафето и се местя към “офиса”.
Виж целия пост
# 1 541
Прити, стискам палци.

Дописвам, боядисах се и съм като петниста хиена, а отгоре на всичко, белите 10 косъма, заради които го направих, са си бели 🤣🤣🤣.
Виж целия пост
# 1 542

Донси, как понесе загубата снощи?

Ами както и последните - със стиснати зъби 😆
Виж целия пост
# 1 543
Прити късмет.
Виж целия пост
# 1 544
Снощи София ни посрещна с дъжд.
Много ми се радвахме.
Тази сутрин някъде по линията на 20 имало наводнение, всичкия трафик мина под нас. Задръстването от Подуяне пак видяхме.
Допивам кафето и искам да се размотая ок дъжда. А май нямам обувки за мокро. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия