Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Октомврийска вещерска и спортна

  • 66 374
  • 1 797
# 1 560
И чаши,и чаши 😁
Виж целия пост
# 1 561
Хай...
интересна вечер се очертава...
наздраве с розе с цвят на пловдивски залез...
Виж целия пост
# 1 562
Здр. Кпр. Кайс добре го прави.

Толкова съм уморена, изцедена и ядосана от работния ден, че успях да загоря варени картофи. Варени картофи, бе, хора. Талант. И пека риба, мъховото фемили прави курбан на днешната датата, тази година всичкото фемили по домовете си, няма събирания. Защо риба и то шаран, не ме питайте, те така правят, аз уважавам традициите. Още повече, че обичам и шаран.

Та не ми е ден. Отивам да разпъвам дъската за гладене и да гладя. Налага се.
Виж целия пост
# 1 563
Бър, и на мен не ми е ден. Честно, писнало ми е от идиоти... и главата се опитва да ме заболи...
Виж целия пост
# 1 564
Аз отивам да простирам и си лягам.
Виж целия пост
# 1 565
Гушкам ви, дами 🤗!

Моят ден не беше натоварен работно, но решението ми точно днес да облека светло бежов панталон беше катастрофално.

ММ ме изненада приятно с нови слушалки за телефона и ми поръча комплект шал и шапка ❤
Виж целия пост
# 1 566
Уредих се и аз със стомашно-чревно неразположение, че и ме тресе, цялата треперя Head Band
Виж целия пост
# 1 567
Добра стига по късна доба!

Втори ден се облизвахме с МН, довършвайки дърпаното снинЦко. Стана божествено. Установих, че с картофено пюре му върви много повече, отколкото с ориз. Та след едно готвене му станах супер спец.

Вече мигам на парцали и май стана време да се лягам. Утре е само вторник.
Виж целия пост
# 1 568
Кло, драсни утре стъпка по стъпка за свинЦкото, моля.
Виж целия пост
# 1 569
Обещавам. Само да седна пред комп, че не обичам да кълва на телефона рецепти.

Приятен ромон дочувам. Пълнят сградната инсталация на парното, най-сетне. ЕВН явно работят извънредно. Да видим, колко пъти ще се наложи тази година да ги викам, за да допълват, докато проима и на горните етажи.
Виж целия пост
# 1 570
И аз си лягам, само си допивам Фервекса.

Бърди, оздравявай. Heart
Виж целия пост
# 1 571
Ми..добро!
Виж целия пост
# 1 572
Добро утро, Мисте и всички !
    Спокоен да е денят ви!
Виж целия пост
# 1 573
Добро утро!

Черпя ви виртуално за щерката! Днес моето голямо момиче става на 19!
Виж целия пост
# 1 574
Бър, да е здрава! Честит ви празник!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия