На море в България на All inclusive 2026 г. - тема 1

  • 48 153
  • 721
# 720
От днес сме в Дриймс. Пристигнахме около 11.30 и ни сложиха гривните, за да можем да ползваме услугите в хотела, а стаята беше готова около 13ч. От тази година се приемат и домашни любимци ( пиша го заради няколко дами тук, които съм забелязала, че се интересуват). Миналата година не съм срещала такава информация и затова мисля, че е ново.
Паркингът е по 13 евро на ден, има доста места. Относно храната само от днес не мога да преценя дали има промяна, но всичко изглежда наред.
На плажа има достатъчно чадъри и шезлонги,  дори следобяд успяхме да намерим свободни.
Бутилките с вода пак са Банкя, тази година могат да се вземат от coffee shop отстрани до рецепцията. Безплатни са. Миналата година се раздаваха на рецепция.
Както и кърпите се взимат от Спа центъра, а не от помещенията до басейните.
Ако някой го интересува нещо конкретно, съм насреща.
Виж целия пост
# 721
Тези хотели от групата "Алуа" имат ли официален сайт? Откъде резервирате?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия