Shein - тема 4

  • 23 486
  • 406
# 225
Не мога да ти кажа. Никога за толкова години не съм ходила в офис да връщам.
Виж целия пост
# 226
Да дам инфо и аз за моята върната поръчка  за която питах тук в темата . След около 15 разменени съобщения  в които поне 10 пъти пратих обратна разписка от Спиди , файл с проследяване на пратката , файл с подпис на техен служител , че същата е приета най накрая ми отговориха , че ще ми върнат парите . Сега ще чакам да видя кога ще стане това , защото ми се изчака чакалото и определно нищо повече от Шейн , освен ако не мога да му прежаля парите. От Тему имам десетки връщания , такова нещо почти месец и половина от пристигане на пратката да ми бавят  сумата , не е имало .
Виж целия пост
# 227
Момичета, питах в Спиди, точно с тази информация и с пакета се отива до Спиди. Плаща се на килограм. Аз обаче, засега се отказвам да го връщам и го пуснах за продажба. Ако никой не го поиска, ще го върна, има време.
А сега искам да похваля едно костюмче.
Скрит текст:
Недостатък е, че бузата и полата се купуват отделно. Не знаех, когато поръчах полата, че ще дойде само тя, а пълния комплект.
Хубаво е много, само мисля да сменя копчетата, че са доста кичозни за моя вкус.



https://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=lnk1Jnns5P … rom=GM74701465079

https://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=lnkTbif4Oz … rom=GM74457212159
Виж целия пост
# 228
Ъпдейт от днес. Върнах палтото на Шейн. За 1.18 кг. пратка с размери 30см. на 50 см. платих 17 лева. Жената в Спиди се учуди, че даже съм минала тънко. Онзи ден взела 20 евро за връщане към Шейн на друг клиент.
Виж целия пост
# 229
Ужас, в този сайт положението става все по-зле с връщането, а в последните ми поръчки и дрехите не бяха с добро качество и съвсем ме отказаха. Вече купувам само торбички за абсорбиране на влагата, и то когато събера точки за над 10 евро и ми дадат някакъв купон. Така с точките ми излиза безплатна доставката и има някакъв смисъл. А от торбичките съм доволна и мога да ги препоръчам, вземам два вида - за гардероби и за чекмеджета:

Скрит текст:



Виж целия пост
# 230
И аз скоро описах епопеята ми по връщането на един отвратителен по качество комплект. Но като приспаднеш таксата в Спиди за връщане излиза дявол на магаре.
Вече от Шийн само неща, които съм сигурна че ще ми влязат в употреба.

Въпрос: сумата от въпросното костюмче ми я преведоха в акаунта. Има ли някакъв срок на ползване на тази сума. В момента няма да поръчвам защото не съм Бг. Питах ги, но никой не отговаря. А всеки ден ме подканят да пазарувам. Не ми се иска да я загубя тази сума.
Виж целия пост
# 231
И моята драма с тях приключи. Продуктът е в склада им от 16.12, сумата ми върнаха благополучно на 29.01, след дълги разправии по всички възможни начини. Дори в един момент прекратиха диспут (билет), без да разрешат казуса, та се наложи наново да се обяснявам с бот.
Виж целия пост
# 232
И моята драма с тях приключи. Продуктът е в склада им от 16.12, сумата ми върнаха благополучно на 29.01, след дълги разправии по всички възможни начини. Дори в един момент прекратиха диспут (билет), без да разрешат казуса, та се наложи наново да се обяснявам с бот.
Същата работа и при мен . Месец и половина след получаване на пратката ми в техен склад след безброй мейли  и  тикет на 30.01. получих парите . И приключих с пазаруването от там.
Виж целия пост
# 233
Ох, като ви чета, настроила съм се за много разправии. Исках да ги избегна, но уви, няма как... Още пътува моята пратка, ще пиша после какво е станало.
Виж целия пост
# 234
Аз пак съм с двоен пост, но не мога да изтрия стария.
Идвам да похваля още едно космато палтенце, което няма да връщам този път. Поръчах го още преди да знам каква хамалогия е връщането. Слагам в скрит текст.
Скрит текст:
Много е хубаво. На същия производител като предходните, които показах. По-късо е и има само едно копче, съвсем в края на палтото, така че не се затваря съвсем плътно. Ако някой го хареса, трябва да предупредя, че това е по-малко от другите две. Става ми размер S и стои чудесно, но ако беше малко по-широко в раменете, щеше да е още по-добре. Ще го запазя.


https://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=lIkVNvWuWQ … rom=GM74701465079

Виж целия пост
# 235
Късметлийка Със здраве да си носиш палтенцето аз тотално се отказа да пазарувам от Шейн, с тази поръчка за безплатна доставка направо е кошмар от 17 лв вече е 57 .Е как да си поръча човек?
Виж целия пост
# 236
Благодаря, Mimeto7474! При мен все още е безплатна доставката над 17,6 лв.
Виж целия пост
# 237
Късметлийка Със здраве да си носиш палтенцето аз тотално се отказа да пазарувам от Шейн, с тази поръчка за безплатна доставка направо е кошмар от 17 лв вече е 57 .Е как да си поръча човек?
 
И при мен беше така. Направих си нов акаунт и готово.
Виж целия пост
# 238
При мен на два пъти става така, после се връща на 9 евро пак, не съм правила нищо и така и не знам от какво зависи...
Виж целия пост
# 239
Късметлийка Със здраве да си носиш палтенцето аз тотално се отказа да пазарувам от Шейн, с тази поръчка за безплатна доставка направо е кошмар от 17 лв вече е 57 .Е как да си поръча човек?
 
И при мен беше така. Направих си нов акаунт и готово.

Направих си друг,да 5 дни беше 17 лв.,после пак 57.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия