Shein - тема 4

  • 23 746
  • 411
# 405
Netman71, сори, но не разбрах какво искаш да кажеш. Как ще обмити китаецът на по-ниска ставка? Ще си играе да ти прегрупира поръчките ли или ще лъже в митническата декларация, че доставя чорапи, а реално продава пералня?
Няма значение как. Китаеца внася като търговец и плаща по истинската тарифа митото. Къде ще ги пакетира е формалност която не би трябвало да влияе на факта, че търговец внася за фирмата си.
Виж целия пост
# 406
Има ли начин за регистрация на нов акаунт и използване на купони? От декстоп версия ми пише, че услугата не е налична в момента, а от телефона ме кара да въвеждам телефон за сгурност, на който пращат код, но явно засича номера и после, след регистрация, пише, че не са налични купоните.
Виж целия пост
# 407
Здравейте,
Поръчах си следната рокля на ONTRE, размер L.
https://m.shein.com/eur/Ontre-2026-Spring-Summer-New-Gray-Blue-L … arch1782213258981
За съжаление ми е малка на бюста, а явно връщането не е безплатно. Излезе ми с отстъпките 10 евро. Ако някой има интерес ...
Виж целия пост
# 408
Има ли файда от черния списък? Ако работи, после с кой изпращат? От 17-ти е взета от Сеймдей и така си стои захвърлена някъде вече цяла седмица.
Виж целия пост
# 409
Някой дали може да ме ориентира с размера - при ръст 157 и 45 кг Xs или XXS е подходящо?
Реших да хвана последния влак с първа поръчка 🙂
Виж целия пост
# 410
Гледай си конкретно на това което поръчваш размерите които са дали, както и отзивите колко си отговаря на размерите. Така общо и да ти отговори някой - ще е все едно боб да хвърли... На сайта не е нито само един търговец, нито е само една марка, няма как да се говори общо за всичките.
Виж целия пост
# 411
Някой дали може да ме ориентира с размера - при ръст 157 и 45 кг Xs или XXS е подходящо?
Реших да хвана последния влак с първа поръчка 🙂
Най- добре си измери обиколки, задай ги в профила и сайта автоматично ти препоръчва размер на даден артикул.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия