# 495
Тези неща Ориана Фалачи ги пишеше в началото на 21 век. И затовма е съдена в Италия за расизъм, ксенофобия и неуважение към исляма. Като нищо точно нейните хора щяха да я осъдят, ако не беше починала. Само 20 години по-късно се оказва доста права, тя цитира там някакъв: Ние ще завземем Европа с утробите си (не неговата, де)
Виж целия пост