🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"UYKUCU"-"СЪНЛИВЕЦ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-36

  • 23 371
  • 736
# 210
Тъкмо носех тази красота и аз,



Виж целия пост
# 211

Nature FireNature FireNature FireNature Fire
Много ми харесва как не са избягали от образите, ама не са и съвсем със сценичните костюми.
Виж целия пост
# 212


Много са красиви, много
Виж целия пост
# 213
Нямам търпение да видя истинските снимки от фотосесията


Виж целия пост
# 214
Да. Двуредното сако, разкопчаната риза...
Снимките от терасата са си с неговите очила. Папарашките снимки. Имам чувството, че и на тях позира.
После си е сложил неговите очила.

Явно на Илкнур новата ѝ мания са бели ризи с големи яки Wink Тек повече ми харесва
Виж целия пост
# 215
Гери, отвън са папарашки, но вътре се снима фотосесия.
Аз нямам никакви забележки! Heart Eyes
 

Виж целия пост
# 216
Оооо. И аз нямам забележки.

Но ми стана странно за очилата. Явно тези на Ешреф не му предпазват достатъчно.
Виж целия пост
# 217
Много са красиви! Фъстъкът е с турски номер, смениха го за фотосесиите 😂 Между другото и оригиналния май е кабрио. Онзи ден попаднах на клипче, на което кадилаката беше качен на камион, не изключвам възможността да са го закарали до Кан.... Цвета е същият 😂
И двамата са просто прекрасни! 
Виж целия пост
# 218


Много ми харесва Чаатай, Simple Smile Илкнур добре се е справила Simple Smile
Виж целия пост
# 219
Всъщност това е Ешреф. Поне за мен.
Онова на летището беше Чаатай.
Виж целия пост
# 220
Толкова ми харесва, че дори не се замислям кой е. Grinning


Виж целия пост
# 221
Wow, красотички!♥️

(Демет си я представях в бяла рокля)
Виж целия пост
# 222
Благодаря за всичко донесено в темата,момичета.

Гери 100% съм съгласна с теб-това е Ешреф.

Ели Аз в червена.
Виж целия пост
# 223
Тази май не сме я споделяли.

Виж целия пост
# 224
Благодаря за всичко донесено в темата,момичета.

Гери 100% съм съгласна с теб-това е Ешреф.

Ели Аз в червена.
Между другото допусках и червено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия