🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"UYKUCU"-"СЪНЛИВЕЦ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-36

  • 23 381
  • 736
# 240
Бофче, не му е обърнала гръб. Обаче навсякъде са на две педи разстояние. Няма лошо. Че после какво ли няма да пишат. По-добре да се оплакват, че не са се награбили.

Направи ми впечатление, че затвори вратата на фъстъка съвсем яваш.

Виж целия пост
# 241
Бофче, попаднах на това

Това са, Тимур Сафджъ и Бурак Саяшар, продуцентите. Затова е загърбен Чачи  😉
 / А, Бурак Саяшар е съпруг на Харидже Шендил/ за инфо
Виж целия пост
# 242
Харесва си този профил повече и затова се е завъртяла. Позира.

Това е цялата снимка.

Виж целия пост
# 243
В защита на Демет мога да кажа, че докато даваха интервю, на мен ми се стори, че Чачо е по-дръпнат от нея. Ако не са близки извън сета, няма какво да се насилват я! Satisfied
Виж целия пост
# 244
На мен този кадър пък ми е любим досега.

Виж целия пост
# 245
Ееее една прегръдка през кръста нямаше да е кой знае какво Joy



Виж целия пост
# 246
Бофче, да не вземе да и хареса Sweat Smile
Виж целия пост
# 247
Гери, Бофче, съгласна съм с вас, че от километри си личи колко му е досадно на Чаатай,
но той е "най-хубавия плод, който трябва да продаде цялата сергия" - това е част от договора му
към сериала, не случайно са снимките с продуцентите. За много актьори това са най-досадните
задължения.
Но за нас е достатъчно, че е превъзходен и се усмихва сладко от време на време Laughing
Виж целия пост
# 248
От мен  малко гифчета и след това ще си кажа мнението




















Да,Чачо не е социален, не обича показност, но за мен той беше по-разчупен от Демет.
Тепърва ще гледаме видеа, ще чуем кой какво е казал, но за мен Чаатай беше звездата на вечерта.  И не го казвам, защото съм на негова страна, просто това е моето впечатление.
Не знам дали Демет друг път е била на подобен форум, но за мен, тя беше стъписана. И нито усмивките и, нито нацупените устни успяха да го прикрият.
Ако, след като изгледам видеата, които ще излязат, си променя мнението, ще се извиня официално, на почитателите на Демет.
А това, че между тях няма никаква връзка
( имам предвид колегиална)за това се подписвам с две ръце!  Пишели били история! Глупости!!! Joy
Виж целия пост
# 249
Така аааааа,
Да си кажа, Simple Smile
Чачо е на друга планета, извинете ме....задължения....  толкоз, да прегърне Демет  ... Sad няма шанс на този етап...не го виждам каква история пишат...

Иначе, ...Нези,
Демет е присъствала на такива събития... доста пъти....странно ми е поведението и....
Според мен, те се разбират само пред камерите в роля....няма лошо ✌️ казват, че най гомите любови на екран,  всъщност актьорите не се понасят в реалния живот!
Виж целия пост
# 250
Това имам предвид и аз ,Nani.
В ролята, всичко е ок. Извън това- нищо. Не, че е задължително, но аз не виждам дори елементарно приятелство между тях.
И имам обяснение- не знам дали е вярно и за сега ще го запазя за себе си.
Виж целия пост
# 251
Изгледах доста клипчета,доста по-свободна е в общуването с другите.Даже с мъжа до Чаатай тук

Демет разговаря,докосва,привежда се към него,усмихва се.С Чачо е обрана,при това много.Той ли я респектира ? Или го прави да не дава поводи за недоволство от Аслъхан или клюки не знам,но конкретно с него е тази скованост.Вие си кажете мнението,когато изгледате всичко ,но това видях аз .
Виж целия пост
# 252
И аз имам предположения, Нези,
Ето част от събитията и наградите,



Виж целия пост
# 253
Аз също съм виждала Демет на такива събития, сега е коренно различна. Обикновено са се хванали под ръка поне с партньора си от филма, докато тук го няма. Още като излезе видеото с backstage от първи сезон, разбрах, че не се разбират. Сега не казвам да са си първи дружки, но според мен си говорят само професионално и нищо повече. Демет обикновено е душата на компанията, винаги е купон с нея зад сцената по клипчета, които съм гледала. Докато сега е предимно на телефона си...
Не знам, мисля, че и двамата са си малко чешити, но различни чешити
Важното е, че филма е хубав и резултата от играта им е топ! Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Точно,
Демет е душата на компанията, но май Чаатай не харесва тази еуфория....
Чешити ...мдааа



Важното е, че във  сериала всичко е ОК
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия