Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 92

  • 34 406
  • 739
# 540
Да ти препоръчам tikkurila латексите. За мен са по-хубави от дулукс и са по-евтини, поне като боядисвахме бяха на половина на цената. Имах и стени за проба боядисани с дулукс отмирисваха се месеци, тикурилата почти веднага, а и самата тя ми миришеше приятно при нанасяне, коя на кокос, коя на боровинки... По едно време бях решила, че ги ароматизират според цвета.. В мокрото и баните имам тикурила луя и от нея съм супер доволна. Боядисвахме сами, и беше изключително лесна за нанасяне, покрива чудесно и се опъва мн хубаво, дори за начинаещи като нас беше мн лесна за работа. В поддръжката до тук също не съм видяла проблем, един познат се хвалеше даже, че безпроблемно измил от нея червено вино, но аз такива петна не съм имала... Само кафе и кръв ми се е налагало. Без проблем с влажна кърпичка. Имат доста голям каталог цветове, не мисля, че ще имаш грижи с избор... Грунда им също е мн хубав...
Ако ще правиш тъмни стени съвет - боядисайте и грунда с която и боя да решите. 👍
Виж целия пост
# 541
Ама това с бояджията вътре ли върви?
Rolling Eyes
Едва ли. Бояджийските услуги са си доста скъпи.
Виж целия пост
# 542
Ето как се получи при мен за тези които ме помнят Simple Smile
Тази сутрин сложихме картините. Цялата дневна се видоизмени. На живо е много красиво. За съжаление със снимките не успявам да докарам истинските цветове на нищо.
Картините са на бащата на ММ. Изобщо не успявам да ги снимам добре, както и да покажа реалният цвят. Рамките са дървени.

Скрит текст:




Виж целия пост
# 543
Реа, много добре се е получило. Картините винаги създават уют и завършеност.
Виж целия пост
# 544
Харесва ми. Вързало се е цветово леко и с онези три кашпи под лампата. Картините са цветни и в същото време без ангажиращи конкретни изображения. Много си падам по такива.


Съботно да ви вдъхновя с малко японско. Принципно не харесвам такива клипчета, защото все подозирам ИИ в направата им. Затова предпочитам видеообзори на реални обекти. Но като нищо не им разбирам от езика и писанията...

Толкова е различно това светоусещане и интериор. Обаче най-голямата загадка за мен си остава къде си прибират всички вещи.
Виж целия пост
# 545
Няма-няма току се умълчите здраво.

Аз тук с още едно японско. Така като за събота. Струва ми се, че са започнали твърде да се влияят от европейския дизайн и все пак си остават по-различни.
Нищо не му разбирам на човека ама...

И едно разкошно къще някъде... май на 2 часа от Сидни.
Ужасно много ми хареса разположението на дръжките в кухненските шкафчета. И самата простота изобщо. И ленените чаршафи... Екстериора, печката, фасадата.
Виж целия пост
# 546
Защо ме търсиш - жестоко е това малкото къще
така си представям точно място за уединение Heart
Виж целия пост
# 547
Купували ли сте пердета от ТЕМУ ?
Не мога да открия такива за канален корниз
на снимката се залъгвам че са типа какъвто търся https://share.temu.com/ekNsRz4Q7dB когато разгледам виждам че са от нанизващите се

търся си в бохо стил ( ленен /памук/  букле ) такива цени ми обадиха местни търговци, че онемях
да повечето предложения са от естествени материали и го разбирам
на мен всъшност ми се иска да изглеждат и имитират , но мисля изкуствените ще са по подходящи на вилата  - най вероятно ще е нужжно по често пране
Виж целия пост
# 548
Виж целия пост
# 549
Пердета не съм купувала от Тему, но ти предлагам да си купиш каквото ти харесва, малко по-дълго. Като дойдат, режеш излишното и си шиеш перделик.
В Мьомакс съм попадала на интересни предложения понякога.
Виж целия пост
# 550
Купувала съм, точно бохо стил. Май нямаха перделък, зашивах допълнително.
 https://share.temu.com/PgZQpoLU1lB
Виж целия пост
# 551
Подобно перде има и в HM, погледнете-готови,  няколко размера.
Виж целия пост
# 552
За ушити пердета вижте Пепко, Айко, Юск. От Айко и Юск съм купувала.
Виж целия пост
# 553
Жената питаше специално за rod pocket - явно не е намерила точните,  там където е търсила. Вие я пращате в други магазини....
Аз пък, честно казано, никога няма да платя 5торна цена, ако мога да купя същия артикул от китайски сайт.
Виж целия пост
# 554
Обзавеждах апартаменти под наем и всичките пердета са от Тему. Цените са направо смешни, а като се приложат разни трикове и отстъпки, стават още по-смешни. По 10-12 лв. две пердета дълги, няма такива цени където и да било.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия