Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿8🧿

  • 38 267
  • 739
# 375
Тъкмо е харесал и публикацията



Качват почти едновременно Simple Smile
Виж целия пост
# 376
И момичето ни красиво, и момчето ни! 🧿🤍♾🪬🧄
Виж целия пост
# 377
Как пък изведнъж се появиха едновременно и пуснаха сторита в рамките на една -две минути? Съвпадение Simple Smile Без да искат
Повтарям, потретвам Wink
Красиви патрони имаме

Виж целия пост
# 378
Прекрасно момче е Рамо! 🧿 🪬🤍

https://x.com/ranar22_/status/1978911249426518082?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 379
Зерин Текиндор е коментирала



Много са сладки Heart Eyes

Виж целия пост
# 380
Страхотни са нашите патрони въпреки всичко Simple Smile Където и да отидат ей такъв е техният ефект върху хората Wink Няма начин да не се влюбиш в тях

Виж целия пост
# 381
Малкият сладур е много емоционален, а пък жените останаха много приятно изненадани.
Браво на Мерт как добре се държи с всички, непринудено и приятелски.
Виж целия пост
# 382
Добро утро! 🫶
Виж целия пост
# 383
Добро утро! Честит петък Simple Smile
Виж целия пост
# 384
Добро утро, момичета!😊

Страхотен Мерт на снимките с децата, толкова топлина лъха от тях. 🥰 Обичан е Мерт от феновете и напълно го заслужава.❤️
Виж целия пост
# 385
И петъчно малко ИИ


Виж целия пост
# 386
Добър ден в петък ☕

Виж целия пост
# 387
Критикуваме ги ама са ни готини и си ги обичаме,какво да правим.Не знам вече за кой път се убеждавам,че няма кой да ги повтори.Те имат химия не само помежду си,имат химия с всички около тях.Харизма,талант,работохолизъм и си омагьосан.Това момченце с очилата участва в предния сериал на Ханде и Баръш.Много талантливо дете.Дано го видим и заедно с Мерт или Афра.Ще се получи неочаквано добра комбинация.Между другото,Дирен "отвява" всичко в новия си сериал.От "лошия баща" в "Рибарчето" сега е на другия полюс,бащата за когото единственото ценно нещо е детето му,макар и убиец.Така тежко изигра мъката по убития си син,че ми бръкна не знам къде.Великолепен Дирен.Сериала му е за НВО.
Виж целия пост
# 388
Критикуваме ги, защото ни пука за тях. Иначе щяхме да махнем с ръка и да се преместим в друга група, друг сериал Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Честно казано отдавна ми е омръзнало това нон стоп сравняване на Мерт и Афра един с друг и кой колко лайка имал. Най-малкото са мъж и жена, мъжете са по-харесвани. И на Афра има над милион преглеждания публикацията на Дисни, а тя няма партньор в нея. Но едно е да го отбележиш като факт, друго е да ги състезаваш.
Афра я накараха да обиди част от феновете си и беше гадно, но едва ли е по нейно желание
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия