КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - Тема 13 (Сезон 4)

  • 39 623
  • 770
# 765
Някой отдавна писа, че снимат в Гърция, беше по времето на снимките на Любов в рая. Може би е било в спойлерите.
Напълно възможно е да работят съвместно с БТВ и да са били на близки локации като съответно са комбинирали екипите.
Виж целия пост
# 766
Любов в рая - втори сезон ли? Той сниман ли е вече?
Виж целия пост
# 767
Нямам търпение да видя ,колко незнайни човечета, имащи се за звИзди са събрали в курника този път Joy
Виж целия пост
# 768
Ооо ,Стела..  дано не 🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 769
Любов в рая - втори сезон ли? Той сниман ли е вече?
Да, би трябвало да са приключили. Ако вярваме на слуховете, има и участник от Къщата там
Скрит текст:
Ивка Бейбе

Ооо ,Стела..  дано не 🤣🤣🤣🤣
За някаква Стела от Един за друг става дума, Стела на Сандев участваше в първи сезон и не мисля, че има интерес да участва пак.
Виж целия пост
# 770
Да, тази Стела е яко мрънкялник, една от най-противните персони в "Един за друг "
Скрит текст:

Супер досадна, вечно недоволна, постоянно увикваше мъжа си, все му пилеше на главата. Все нещо хленчи... Дано не е и в Къщата, че ще ми скъса нервите. 

Иначе за Ивка се писа доста по сайтовете, че е в ЕЛР2, отново се надявам да не е вярно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия