Pandora - Тема 12

  • 18 263
  • 351
# 210
Не, не стои добре.
Тънка и изглеждаща твърде евтино.
Не бих я купила.
Виж целия пост
# 211
Благодаря!

А, тази:

https://silvercourt.bg/products/view/593927C01-35133


Идеята е , да е нещо нежно и с камъче/та.
Виж целия пост
# 212
Разбирам идеята, но този тип гривни не са от сполучливите им.
Бих заложила на някоя от по-значимите им, с хубава закопчалка или дори по-обикновена, но с малък charm, като допълнителен акцент.
Виж целия пост
# 213
На мен тази ми харесва, но някак със сърце не е ли по-добре половинката да подари. Аз искам с топче но няма.

https://silvercourt.bg/products/view/590719-80

и мога да взема и това :

https://silvercourt.bg/products/view/393091C00-29810


Ох, изобщо не разбирам и ми е много трудно, кое би зарадвало младо момиче, много нежно и крехко. На 25 години.
Виж целия пост
# 214
Тази е нежна (според мен)
Може да се носи самостоятелно и с опция да се добави charm впоследствие

Виж целия пост
# 215
Много е красиво , но не го намирам в Силвър корт.


И друго да питам, примерно тази гривна има едни стопери:

https://pandorabulgaria.net/products/view/598827C01-15915

през тях минава ли талисмана , как точно стават нещата ? На снимките на талисманите, те са нанизани на празни гривни,  а гривните които се продават, не са празни , а с ето такива стоперчета.
Сигурно ви е смешно, ама прехвърлям страниците, чета темата, пък някой неща изобщо не ми се изясняват.
Виж целия пост
# 216
Никак не е смешно, ако нямаш наблюдения върху бижутата и детайлите, свързани с тях.
Да, минават, това са места, на които могат да се сложат stoppers.
Ако няма такива на даден модел, пак могат да се добавят механични  със силиконови подплънки в тях.
Виж целия пост
# 217
Демек, талисманите минават през тях, а върху тях , ако сложим допълнотелни стопери , талисманите не се връщат. Така ли ?

Има ли чисти гривни , защото аз не виждам.

Намерих подобна на тази дето ми показа, но не същата:

https://silvercourt.bg/products/view/592357C01-27286  - това стабилна закопчалка ли е ?

А по-напред в темата прочетох, че тази много хубаво проблясвала:

https://silvercourt.bg/products/view/592819C01-29326


(така и така някой ми обърна внимание и аз натиснах яко с въпросите Simple Smile Simple Smile Simple Smile Благодаря, че ме ограмотяваш Daylily ! )



Виж целия пост
# 218
Да, правилно си разучила.

Точно тази закопчалка в този вид "звезда"  неприятно боде Confused визирам първата показана.

Втората е много красива, но трябва да си сигурна, че девойката харесва син цвят, защото закопчалката в синьо е малко или повече диктуваща.
Виж целия пост
# 219
Добре, тази бодящата отпада.

Тези стопери, дето са на гривните, могат ли да се махат ?

Има ли в български сайт , тази тук от снимката дето е закачен талисмана на нея? В този вид точно:

https://silvercourt.bg/products/view/794475C01-35811

Аз търся само в посочените на първа страница сайтове.

В целият сайт, само една е без такива неща:

https://silvercourt.bg/products/view/590038C01-25766
Виж целия пост
# 220
Тези места/stoppers на гривните,
нямат голямо значение.
С или без тях, една гривна може да бъде надграждана.
Няма нужда да търсиш комбинации,  можеш да купиш/поръчаш гривна и отделно charm, които да подариш в комбинация.
Виж целия пост
# 221
Гривна Грация, която показахте на предната страница е много семпла и нежна и според мен е най-подходяща. Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Капки от любов гривната е много нежна и стои страхотно на ръка на младо момиче, изящна и фина китка. За по-едри китки не е подходяща.
Виж целия пост
# 223
За нежна и леко бляскава (заради плетката) гривна, бих препоръчала този модел:
https://silvercourt.bg/products/view/593757C00-32860
Имам я и една от любимите ми с или без талисмани.
Виж целия пост
# 224
Точно нея гледам! Тя е красива и без талисман.

Също и една, дето сте пуснали по-напред в темата или в предната:

https://silvercourt.bg/products/view/594236C00-35057
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия