Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 110 896
  • 1 184
# 480
Много Ви Благодаря!   Песента на Вяра я намери  сестра ми и когато в събота ходихме при нея в дома  през цялото време я слушахме и на Марина много и харесва и си я спомня сега за Вяра!
Искам да стане ясно, че едно дете, каквото и да е, щом може да си е при мен в къщи ще ми помогне!  Нима здравите деца не се разболяват! В Събота Ивана е дигнала 39градуса температура  без да има видима причина!  Искам само да не се случва на който и да е  да е далеч от детето си!
 И още веднъж  БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 481
Много Ви Благодаря!   Песента на Вяра я намери  сестра ми и когато в събота ходихме при нея в дома  през цялото време я слушахме и на Марина много и харесва и си я спомня сега за Вяра!
Искам да стане ясно, че едно дете, каквото и да е, щом може да си е при мен в къщи ще ми помогне!  Нима здравите деца не се разболяват! В Събота Ивана е дигнала 39градуса температура  без да има видима причина!  Искам само да не се случва на който и да е  да е далеч от детето си!
 И още веднъж  БЛАГОДАРЯ

 Не съм много способна да намаля мъката ти  Hug,

 но една приятелка ми разказа за вижданията на някакви мислители, че децата, които рано си отиват,  са души, на които им е оставало много малко неизживяно време на земята и  това било последното им идване тук.  Те били много съвършени, вече усъвършенствани  души и нямали уроци за научаване тука.

Не знам дали ясно се изразявам.

Дано това ти бъде зрънце утеха.

 Много здраве и сила ти желая  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 482
Мейз,много съжалявам.Прегръщам те силно.
Виж целия пост
# 483
Моите съболезнования за малката Вяра. От сутринта сме си пуснали песничката на Вяра и се моля да е на едно хубаво място, да няма болка а само радост.
Кураж на Мейз.
Виж целия пост
# 484
Много съжалявам,моля се малката душичка да е на по-добро място Praynig
Много кураж на всички близки и най-вече на теб Hug
Виж целия пост
# 485
Прочетох чак сега темата, и се връщах и плаках, не разбирах и пак четох...Лесно е да се каже кой е прав , кой е добър родител,  но  ако не сте била там , ако не ви се е налагало   да взимате решение как знаете , че  не са прави? Аз отглеждах сина си до последния му ден и ще излъжа ако кажа , че не ми е минавала мисълта през главата....Сега дъщеря ни е с неустановена диагноза..........Не мога да реша, но мисля че се иска голям кураж да вземеш това решение.........А аз просто съм слаба.
Ще се моля за душата на малката Вяра!
Ще се моля и за теб Майчице..моите искрени съболезнования.
Виж целия пост
# 486
МИла Злати
няма думи с които да те утеша... мога само пак да ти кажа, че ще ви нося и особено Вяра завинаги в сърцето си
аз съм си вече в къщи и ако мога да ти помотна с нещо блило то и с малко компания - знаеш че съм на среща
имаш ми тел - аз няма да ти звъня поне не сега, за да не те притеснявам
целувки - и нека намериш сили да продължиш и да се бориш, защото сега ти остана да носиш кръста на Вяра и вярвам заради нея ще се справиш
Виж целия пост
# 487
Злати,незнам какво да напиша,освен,4е съм с теб в болката ти.

Виж целия пост
# 488
Моите съболезнования  Flowers Rose

Поклон пред смелостта ви!
Виж целия пост
# 489
Незнам какво да напиша Cry,мир на душата на малката Вяра!!!
Виж целия пост
# 490
отдавна не съм влизала в тези форуми. Още едно ангелче си е отишло на облачето на небето.
 Flowers Rose Flowers Rose моите съболезнования за малката Вяра
 мисля че думите са излишни в подобен момент Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 491
Милата Вяра...Следях темата... Cry
Моите съболезнования...
Виж целия пост
# 492
  Съжалявам за малката Вяра...Дано да е на по-добро място милата.Ще се моля за нея  Praynig

  Кураж и много сили на майката и семейството й
Виж целия пост
# 493
ето ви превод на есента на Вяра:
Таж - Герой

От момичето в сънищата ми,
Знаех за похлупака                 
Имах това малко бебенце    животът беше хубав
Тогава трябваше да викам,
ако нещо небеше наред
Следващото нещо което знаех е, че
бях се върнал на старите си пътища
мотаех се докато те недойдоха
и ме отведоха надалеч
сега всчико за което се борих изчезна
                                                                         (изчезна)


 Ооо, исками се да можех да се върна
Щях да бъда свободен днес
Понякога не ти се плашта да бъдеш герой   
щях да погледна
в очите на бебенцето
Преди да взема живота на някой друг човек
 не ти се плаща да бъдеш герой

Има нещо
Което мога да кажа за да го върна
Те го бяха загубили точно там
Исками се да можехме да се върнем
Има нещо
 Което мога да кажа за да го върна
Те го бяха загубили точно там
Исками се да можехме да се върнем

Незнам защо ми беше
трудно да изоставя живота си
бях луд, и не мислих
за семейството ми у дома
И колко много те
зависят от мен
Сега се вглеждамн в двайсете години
Няма да имам шанса
да видя бебенцето си пораснало
И какво ще си
мисли тя за нейния татко (татко)
                                                                   Ооо

Ооо, исками се да можех да се върна
Щях да бъда свободен днес
Понякога не ти се плашта да бъдеш герой   
ооо, щях да погледна
в очите на бебенцето
Преди да взема живота на някой друг човек
не ти се плаща да бъдеш герой

 Има нещо
Което мога да кажа за да го върна
Те го бяха загубили точно там
Исками се да можехме да се върнем
Има нещо
Което мога да кажа за да го върна
Те го бяха загубили точно там
Исками се да можехме да се върнем

Толкова много нощя не спя
                                         (много нощи не спя)
Защото мисля за нещата които
съм видял (за нещата които съм видял)
те почти ме подлудяват
                                          (подлудяват)
Вместо парчето от безпорядака на раздялата
на семейството ми, от мен
     
Ооо, исками се да можех да се върна
Щях да бъда свободен днес
Понякога не ти се плашта да бъдеш герой   
ооо, щях да погледна
в очите на бебенцето
Преди да взема живота на някой друг човек
не ти се плаща да бъдеш герой

Има нещо
Което мога да кажа за да го върна
Те го бяха загубили точно там
Исками се да можехме да се върнем
Има нещо
Което мога да кажа за да го върна
го бяха загубили точно там
Исками се да можехме да се върнем

 От момичето в сънищата ми,
Знаех за похлупака                 
Имах това малко бебенце
беше хубав
Тогава трябваше да викам,
ако нещо небеше наред
Виж целия пост
# 494
Милата Вяра...Следях темата... Cry
Моите съболезнования...

и моите! толкова съжалявам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия