Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 110 896
  • 1 184
# 420
meyz  Hug Hug

 Praynig  Дано ТАМ можеш да се усмихваш, Вяра!  Praynig
Виж целия пост
# 421
Моите най-искренни съболезнования.Почивай в мир, нежно ангелче  Flowers Rose Flowers Rose .
Виж целия пост
# 422
Мила Мейз,
следя от началото темата ти, много ми е мъчно... само това мога да кажа.
Толкова любов има в снимките ти... Благодаря ти, чени направи съпричастни на вашето прекрасно чудо, защото само така мога да нарека живота на Вяра.
Малкият ангел ще е винаги до вас
Виж целия пост
# 423
не е честно....

почивай в мир мъничко ангелче...
Виж целия пост
# 424
 meyz  Hug Hug Hug

Съболезнования! Ти си щастливка, защото макар и за малко време имаше до себе си такова щастие и слънчице като Вяра! Любовта и нежността от Вяра нека ти дадат сили за да продължиш напред! И да се бориш!
Виж целия пост
# 425
meyz,  ти си прекрасна Майка!
Виж целия пост
# 426
Милата душичка, нека почива в мир! Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 427
Най-дълбоки съболезнования, съжалявам. Прегръщам те.
Виж целия пост
# 428
Както Повечето знаят, подадох жалба към министерството на здравеопазването за грешката допусната от лекуващата ме лекарка и вече имам последен отговор!  няма да цитирам нищо но с една дума:всичко е било наред и не са установени аномалии!!!  Да ни е жив и здрав министъра и министър ката!!! Поне се е подписал собственоръчно  директора на РЦЗ  Д-р Кр.Кушев
Виж целия пост
# 429
Мейз, прегръщам те силно!

Когато се научиш да живееш с болката, се обърни към Страсбург. И приложи отговорчето...Те ще си платят...и в двата смисъла...

Вяра, дано си на по-хубаво място! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 430
Побиха ме тръпки Мейз!
А ние, когато пострада нашето Мише, ходихме в Министерството и там ни казаха, че нито могат, нито искат, нито ще застанат зад гърба ни да си потърсим правата и ни показаха една купчина с папки от жалби, които чакали реда си и нямали да го дочакат. Тогава моя мъж толкова се отчая, че каза много тежки думи за един разумен млад мъж, идеше ми да пребия някого, за да върна вярата на хората около себе си и на самата мен, че има справедливост в тази държава! А това са едни малки нежни създания, които нямат право така да страдат!
Виж целия пост
# 431
Наистина няма аномалии. #Crazy
Аномалиите са в техните глави и в цялата ни система.
Милата Вяра,защо трябваше и тя и вие да преживеете това?
Виж целия пост
# 432
Седя пред екрана и не знам,какво да напиша.....
Сбогом,мъничка Вяра  Cry Flowers Rose Flowers Rose....
Виж целия пост
# 433
Съжалявам за трагедията, мила майчице...
Милата малка Вяра...
Виж целия пост
# 434
Мейз, моето мнение е че трябва да продължите да се борите, заради Вяра и заради всички дечица, пострадали от лекарска небрежност  Sad

Ако имате нужда от финансова подкрепа за да стигнете до Страсбург, защото не знам каква е точно процедурата, аз бих се включила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия