💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 6 (13.10 - 20.10)

  • 76 199
  • 1 347
# 120
Не знам кой им е сценарист, но водещите говорят като партийни лидери от соца, то са превземки и преекспониране, чак до смях...
Нормалните думи са по-въздейващи от лозунгите от време оно.
Оф, като почнат сега с тези високопарни думи и препратки с историята.
Виж целия пост
# 121
Красота е да се гледат сините в отборни битки! Действат в пълен синхрон, като машинки са!
Виж целия пост
# 122
Николета си изключва мозъка, когато е с мъж?
Хъх?!
Виж целия пост
# 123
Николета, ти добре ли си?
Виж целия пост
# 124
Николета ,взема пример от приятелката си Йоана в петък и седи, като 🧍🏼‍♀️
Виж целия пост
# 125
Надишаха се яко с прахоляк..
Жълтите бърза работа нямат..
Виж целия пост
# 126
Николета тотално изключи да мисли.. За първи път я виждам толкова слаба на битка.
Виж целия пост
# 127
Каква е тази идиотска игра? Местене на варел с обръчи и бутане на куб с прахоляк. Направо не знам кой ги мисли.
Виж целия пост
# 128
Добра преднина за зелените. Радвам се, че най-вероятно няма да са последни, дори и с д-р Коеджикова в състава.
Виж целия пост
# 129
Дино по-лесно буташе куба с веригата отколкото Калин.
Все още е нищо, но забелязвам първа лека пробойна в играта на Калин - грубата физическа сила. Другото са пъзелите.

Разочарован съм от Николета. :о :/ Нищо де, случва се.
Виж целия пост
# 130
Николета е силен играч. Днес защо така не взема участие не знам. Арената да я понапръскат с вода, че ще се издуши народа.
Виж целия пост
# 131
Тя си е морска нимфа. Дай и моренце, а не прахоляк. Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Въпреки шока който преживяха сутринта Феномените се представят досра прилично. Надявам се поне да отидат на стопанството.

Не харесвам нито жълти, нито зелени, но Дино и Сапунчето се справиха много добре.
Виж целия пост
# 133
Добра преднина за зелените. Радвам се, че най-вероятно няма да са последни, дори и с д-р Коеджикова в състава.
Не бързай да се радваш, че е последна.
Като нищо Александра и Ръждата да я отнесат.
Искам жълтите в изолатора
Виж целия пост
# 134
Иван е голям смешник. Наизустил алгоритъма на игрите, за да може да се скатава по-лесно 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия