💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 6 (13.10 - 20.10)

  • 76 204
  • 1 347
# 150
Кристиян без малко да се обеси.
Май всичко ще се реши на пъзела. Алекс дано не се издъни.
Виж целия пост
# 151
Кристиан и Александра са трагични.
Виж целия пост
# 152
Малко назад гледам, ама Дино кефи - вика ПекинА Blush
Голям сладур.
Виж целия пост
# 153
Кристиан и Александра са трагични.
А Коеджикова и Иван достойно се нареждат до тях. Sweat Smile
Виж целия пост
# 154
Леле Иван и Десислава са ужасно бавни и грам не мислещи.
Виж целия пост
# 155
Еее, пак ли същия пъзел! Хамалско премятане на плочки.
Виж целия пост
# 156
Шак шак шак
Виж целия пост
# 157
Кой облече Ралица като чистачка/лелка в детска градина с тази мантичка, клинче и ботушки в най-голямата юлска жега?
Виж целия пост
# 158
Трагични бяха сините.
Виж целия пост
# 159
Айде зелена победа Grinning
Виж целия пост
# 160
Радвам се, че Зелените отиват на Резиденцията. Измъчиха се. Надявам се сините да са на Стпанството и жълтите на Изолатора.
Виж целия пост
# 161
На блатото ли решаваха скоро този пъзел?
Кой облече Ралица като чистачка/лелка в детска градина с тази мантичка, клинче и ботушки в най-голямата юлска жега?
Всеки сезон се чудя😁
Особено фрапантно беше миналата година, когато беше целия юли между 35и 40 градуса
Виж целия пост
# 162
Плочките на трите пъзела бяха разбъркани по различен начин. Това би трябвало да има значение за броя на ходовете, с които се нареждат. 
Виж целия пост
# 163
Браво на Траян.
Лечителите натрупаха преднина след първите два поста и те така.
Отново племе от Изолатора отива на Резиденцията.
Честито да им е.
Виж целия пост
# 164
Томи не влезе ли в племената с този пъзел? Колкото и да не ми се иска, май сини са пак на изолатора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия