Черен петък 2025

  • 127 527
  • 1 019
# 240
Аквафор дали имат черен петък?
Виж целия пост
# 241
Записвам се и аз да следя за вертикална акумулаторна бюджетна прахосмукачка най-вече... Другото ще дойде покрай нея 😄

Споделете ако Ви попадне добра оферта, аз също за такава прахосмукачка се оглеждам.
Виж целия пост
# 242
В About you  черният петък започва неделя срещу понеделник в 24.00 ч.
Виж целия пост
# 243
Кенвело нещо се преобразуват май, в МОЛ София тече голям ремонт на Модиана, а в The Mall изобщо не ги видях.
Виж целия пост
# 244
Виж целия пост
# 245




Виж целия пост
# 246
Комсед от петък 7.11 - 30%
Виж целия пост
# 247
Аз ще следя за голям диван.
Виж целия пост
# 248
Черен петък Нотино?
Виж целия пост
# 249
Записвам се и аз да следя за вертикална акумулаторна бюджетна прахосмукачка най-вече... Другото ще дойде покрай нея 😄

Мога да препоръчам тази: https://www.ozone.bg/product/vertikalna-prahosmukachka-levoit-lvac-200-byala/

Имам я от 2 години и чисти като звяр и в ремонта ни и след котките ни Simple Smile
С едно зареждане на нормална степен батерията изкарва около 40/50 минути. На мен това ми е достатъчно да мина 2 етажа + терасите. Има вградена лампа и много ясно се вижда прах, където иначе не би се забелязал. Няма заплитане на косми, лесно се почиства контейнера, лека е. Мисля, че за бюджетен вариант е добър избор Simple Smile
Виж целия пост
# 250
Записвам се и аз да следя за вертикална акумулаторна бюджетна прахосмукачка най-вече... Другото ще дойде покрай нея 😄

Мога да препоръчам тази: https://www.ozone.bg/product/vertikalna-prahosmukachka-levoit-lvac-200-byala/

Имам я от 2 години и чисти като звяр и в ремонта ни и след котките ни Simple Smile
С едно зареждане на нормална степен батерията изкарва около 40/50 минути. На мен това ми е достатъчно да мина 2 етажа + терасите. Има вградена лампа и много ясно се вижда прах, където иначе не би се забелязал. Няма заплитане на косми, лесно се почиства контейнера, лека е. Мисля, че за бюджетен вариант е добър избор Simple Smile
Благодаря, но аз си имам Ровента за основно почистване, искам нещо по-евтино за набързо когато нямам време да опъвам кабели.
Виж целия пост
# 251
В еником имат намаления.

Ще ви бъда благодарна, ако мернете намаления на принтери, да кажете!

Аз ще следя за голям диван.
Виж целия пост
# 252
Записвам се и аз да следя за вертикална акумулаторна бюджетна прахосмукачка най-вече... Другото ще дойде покрай нея 😄

Мога да препоръчам тази: https://www.ozone.bg/product/vertikalna-prahosmukachka-levoit-lvac-200-byala/

Имам я от 2 години и чисти като звяр и в ремонта ни и след котките ни Simple Smile
С едно зареждане на нормална степен батерията изкарва около 40/50 минути. На мен това ми е достатъчно да мина 2 етажа + терасите. Има вградена лампа и много ясно се вижда прах, където иначе не би се забелязал. Няма заплитане на косми, лесно се почиства контейнера, лека е. Мисля, че за бюджетен вариант е добър избор Simple Smile
Благодаря, но аз си имам Ровента за основно почистване, искам нещо по-евтино за набързо когато нямам време да опъвам кабели.

Потвърждавам, имам я от скоро, но наистина е добра. Цената от озон обаче, не.
Аз я взих от амазон за 260лв., ако и това ви  е високо като бюдет, можете да погледнете моделите на Xaiomi, имат за под 200лв и ги хвалят също.
Виж целия пост
# 253
Озон пуснаха ЧП по-рано и напазарувах стабилно за бебето. Страшно съм доволна защото кошарата от 245 е смъкната на 190. Взех също и стерилизатор, сушилня, нагревател, подложка за повиване, комплекти шишета, биберони, залагалки.
Отделно за нас купихме изгодно маратонки от Шопсектор.
Виж целия пост
# 254
Икеа , набелязала съм няколко продукта, кога се очаква да има намаление?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия