Черен петък 2025

  • 127 522
  • 1 019
# 285
Здравейте, интересува ме кога ще е Черния петък в Хипо ленд и други магазини за бебешки стоки.
Виж целия пост
# 286
На Singles’ Day всичко е за вас! За да кажете „да” на себе си.
За повече от това, което обичате!

Разкриваме още малко от най-очакваните бюти предложения:
На 03 и 04 НОЕМВРИ вземете -15% на всички мъжки аромати над 50 лв./25,56 €*.
На 05 и 06 НОЕМВРИ вземете -15% на всички дамски аромати над 50 лв./25,56 €*.

Следващата оферта ще бъде разкрита на 07 НОЕМВРИ, а на 10 и 11 НОЕМВРИ – голямата изненада, която не трябва да пропускате!

В парфюмерии DOUGLAS, онлайн на DOUGLAS.BG и DOUGLAS APP!

Добре дошли в света на красотата!
Виж целия пост
# 287
Jimmy H9 flex взех от Емаг (с доставчик Емаг) преди две седмици за 450 лв. с ваучер, който пускат периодично. Ще ми е интересно дали и колко ще бъде намалена на ЧП, но следете и там.
Виж целия пост
# 288
В Xpert Beauty има 70 % намаление
супер намаления. жалко, че доста неща са изчерпани.
Виж целия пост
# 289
Много харесвам едни техни глосове, дето все едно си по голи устни, но има блясък и един мноооооого лек, естествен нюанс.
Бихте ли споделили кои са, че ми стана интересно.
Виж целия пост
# 290
Да, точно тези са.
Но аз по принцип харесвам устните да са максимално естествени и харесвам сочен, бляскав ефект.
Дано се разбира какво казвам.
Виж целия пост
# 291
Здравейте, да сте видели някъде промоция на кучешка храна Hils? Миналата година супер изгодно взехме 3 чувала и ни изкараха  до сега.

Последните няколко пъти поръчваме от емаг, преди това от промоции на Стефанов или petmall, но не Hills.
Влязох и в zooplus да я видя, но неприятно ме изненада цената ѝ. Тя не е особено качествена храна, а са я вдигнали поне два пъти, откакто съм я гледала едно време. Прегледайте и някои други марки, защото около цената, която са ѝ сложили, има далеч по-добри предложения. На посоки хванах една със състав "пилешко и пуешко брашно, царевица, пшеница, пивоварен ориз, кафяв ориз, протеинов хидролизат, ечемик, овес....". Абсурд.
Кучето ни е възрастно и капризно за храна, дори и на тази добавяме разни неща, за да я яде.
Виж целия пост
# 292
Аз ще дебна за нова кафемашина долче густо.От известно време гледам,но те май не правят промоции.
Виж целия пост
# 293
В момента от всички познати ми онлайн магазини най-добра цена на Hill's има в Zooplus. Някои вкусове и разфасовки имат купон за 15% намаление. Аз взимам тази:
https://www.zooplus.bg/shop/kucheta/suha_hrana/hills/hills_speci … Variant=1704816.0
Отделно хваща и код за подарък (USB или CHETKA).
Виж целия пост
# 294
Искам да купя на дъщеря ми електрическа детска четка за зъби Philips sonicare - кога и къде ги пускат на промоция?
Виж целия пост
# 295
Миналата година купих моята за големи от Амазон в деня преди черен петък. Имаха някаква промоция, купих я през нощта с идеята, ако след 12ч (тяхно време) е по-изгодно да канселирам и да поръчам на ново Simple Smile Е, на ЧП беше повече
https://www.amazon.de/-/en/Sonicare-ProtectiveClean-Toothbrush-H … D_ebdb403a_0&th=1 взех я за 86€, тук бяха 230лв, с ув кутийка за главите Simple Smile Знам, че търсите детска, но промоцията беше мнооого добра, току виж пак пуснат, по чудо видях деня преди това, че имат намаление преди ЧП
Виж целия пост
# 296
Миналата година купих моята за големи от Амазон в деня преди черен петък. Имаха някаква промоция, купих я през нощта с идеята, ако след 12ч (тяхно време) е по-изгодно да канселирам и да поръчам на ново Simple Smile Е, на ЧП беше повече
https://www.amazon.de/-/en/Sonicare-ProtectiveClean-Toothbrush-H … D_ebdb403a_0&th=1 взех я за 86€, тук бяха 230лв, с ув кутийка за главите Simple Smile Знам, че търсите детска, но промоцията беше мнооого добра, току виж пак пуснат, по чудо видях деня преди това, че имат намаление преди ЧП
Имах я 4 години. Страхотна четка.
Сега съм с по -нов омдел но нама тази опция за главите
Виж целия пост
# 297
Пропуснала съм темата нещо, ма се отчетох скоромно с промо на изд.Хермес и книжки за младежа.
Иначе за хотели беше питал някой - миналата година Топола скайс имаха мн добри 40% надолу анонсирани като черен петък.

Ще чакам barecare.bg аз и ще видим, ако нещо друго ми смигне.
Виж целия пост
# 298
Daichman имат ли черен петък?
Виж целия пост
# 299
Този петък и събота Хиполенд пускат 25% намаление (ако не се лъжа на всичко)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия