BIG BROTHER 7 - тема 5 (20.10. - 26.10.)

  • 32 938
  • 1 198
# 900
Хайде, сега пак ще гледаме сълзите и сополите на Сияна. Да я обявяват за светица вече и да се приключи.
Виж целия пост
# 901
Това също го пишеше в сайтовете..баща й я е малтретирал
Виж целия пост
# 902
Сега гледайте как всички лицемерно ще прегърнат Сияна, когато излезе от изповедалнята.
Виж целия пост
# 903
Това също го пишеше в сайтовете..баща й я е малтретирал
Това ако е истина....
Не знам за вас, аз си поплаках!
Надявам се на ония коври вътре да им е гадно и гузно за всичко което ѝ наприказваха.
Айде Елена и Ебру първи приятелки...
Виж целия пост
# 904
Егати! Елена отиде първа са я прегръща. Възмутена съм!
Виж целия пост
# 905
Лицемери, лицемери!!!!
Виж целия пост
# 906
Лицемерщина
Виж целия пост
# 907
Мисля, че само Давид е наистина откровен и честен в реакцията си в момента. Калин, Иван и Паранормалния поне не са лицемери.
Виж целия пост
# 908
Стоянов, Стоянов…даже не искам и да коментирам, върви се гледай пред огледалото. Елена и Ебру - дъното!
Виж целия пост
# 909
Не са лицемери. Току що чуха, че едно дете е било малтретирано. Трябва да си голям изрод, че да не се разчувстваш.
Виж целия пост
# 910
Като ме питате защо я мисля за интелигентна - ето защо! Толкова достойно излезе от изповедалнята! Толкова мило!
Дори не пожела да прегърне Стоянов, не защото не го иска, а за да му запази личното пространство и мъжкото решение.
Виж целия пост
# 911
Пръв стана Смешния и застана с ръцете в джобовете.
Виж целия пост
# 912
Е какво лицемери, Елена веднага съжали за поведението си и плака през цялото време и отиде да се извини един вид.
Виж целия пост
# 913
Сияна влиза в топ 3…
Виж целия пост
# 914
Като ме питате защо я мисля за интелигентна - ето защо! Толкова достойно излезе от изповедалнята! Толкова мило!
Ама… Какво общо има интелектът с излизането ѝ от изповедалнята, историята ѝ или каквото и да било? Преживяла е нещо тежко, спор няма, но това не я прави автоматично умна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия