🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #7

  • 103 589
  • 2 009
# 870
Пешето е дошъл за гаджета тука, в праймтайма! 😂
Виж целия пост
# 871
Абе, тия двете хиени колко време се гримират?!?
И пак грозни до червата.
Виж целия пост
# 872
Ей го просветителят.  Продава спално бельо Joy
Виж целия пост
# 873
Ако още един път чуя думата "млекце", ще повърна.
Виж целия пост
# 874
"Аз съм мъж на почти 30 години!" е новото "Аз говоря 5 езика!".
Виж целия пост
# 875
Джанко е много прав за хигиената. И моята ОКР душа не може да гледа спокойно тази кочина.
Виж целия пост
# 876
Не че нещо, ама Шерминатора си ходи по гол
 з@дник около хората, които се хранят. Не ми е естетично някак.
А на Хени всъщност това ли ѝ е цялото име? Или е кратко за Хенриета или нещо подобно? Или е някакъв псевдоним?
Хения е.
Е гати името 🤢
Виж целия пост
# 877
Не помня на кого говореше Лили, че имал лоша енергия. А то тя е такъв енергиен вампир. И не само енергиен.
Виж целия пост
# 878
Джани както нареждаше много ме досмеша, защото аз съм същата понякога като говоря със сина си на тема ред. Ама наистина е гадно да искаш ред и чистота, а някой "възвишен" да е "над битовизмите".
.
Петър ми е неприятен, а ми беше симпатичен, доколкото съм гледала.
Лили ми е дъното.
Виж целия пост
# 879
Не можел да говори за купи и вилици. Ми, не бъди мърляч, уважавай общото пространство и никой няма да говори.
Виж целия пост
# 880
Пешето е дошъл за гаджета тука, в праймтайма! 😂

И да се напива като куче, вместо да си почиства, тоя човек на културата! Joy
Виж целия пост
# 881
Дениз ми става все по-противна, не че някога ми е била приятна! 😆 Но страшно много ме дразни особено сега, как се прави на светица и девица!
Ой, Пешо с любов се хранел, горкия! 😆 Някой да му го припомни следващия път, като седне на масата!
Виж целия пост
# 882
Лол, Габи как елегантно саркастира на Джани скандалчетата.
Виж целия пост
# 883
Ако Петър се хранеше с любов, да е умрял от глад горкият.
Виж целия пост
# 884
Ние в националния ефир не ядем доматите с колците и знаем защо сте там, нищо че друго казвате...
  Към Петър е това..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия