🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #7

  • 103 617
  • 2 009
# 1 725
Красимиръ вече съжалява. Не очакваше такъв разврат на събитията.
Виж целия пост
# 1 726
Много го е яд Краси 😅
Виж целия пост
# 1 727
Шермин не прие розата! "ПрецЕня", че на този етап няма подходящ за нея.
Сега ли измислиха това правило, че ако розата ти бъде отказана, излизаш?Имаше ли го преди?
Виж целия пост
# 1 728
Ами да си ходят, има още хора да влизат... Няма да го гледаме още 2 години..
Аз съм доволна...
Виж целия пост
# 1 729
НАЙ-НАКРАЯ се отвървахме от Шерминчето с 5те езика и old money 🤣🤣🥳🥳
КРАЙНО време беше да я разкарат!!! 🥳
Няма да липсва грам, издъни се до няма и къде, най-голямото дъно беше тя!
Краси направи най-правилния възможен избор!!!
А Шерминчето да си ходи обратно в Дубай, Израел, там където ще и да си търси ,,old money" мъжа, да не ми се връща повече в ефира, че прекали по излагации!
Много съм доволна...

На Хени също и беше време, доста злобна и безсмислено присъстваше!
Жалко че Лъчезар го отнесе и той, исках да остане...
Виж целия пост
# 1 730
Ай, сиктир... Красю хич не е доволен.
Киара, пази се, сега ще пробва да те натиска във всички ъгли на къщата, докато не те сложи в списъка. 🤣
Дениз е толкова лапнала, че ще влезе муха в устата й.
Виж целия пост
# 1 731
Сметките на Краси не излезнаха верни ! Той даде роза на Киара ,за да не изглежда смешен ,затова че и говори някакви неща толкова време , мислеше че Лъчо ще даде розата на Ана ,но браво на нея  ,тръгна си с вдигната глава и му натри носа! Нагледен пример за един страхлив мъж ,който робува на егото си ,за жалост много са такива !
Виж целия пост
# 1 732
Краси и Киара много недоволни изглеждат Simple Smile))
Пасват си по скучност и "словоохотливост" Simple Smile))
Виж целия пост
# 1 733
Киара сега ще трябва да си плати розата, хи-хи


Като чуя, че някой умее да чете всички хора ..... Laughing
Виж целия пост
# 1 734
Краси май си е влюбен в Шарминката. Между другото си подхождат. Тъпо беше, че толкова се засегна заради това, че тя отиде да му отмъсти. Направо жал ми стана за тия двамата.
Виж целия пост
# 1 735
И Емили си тръгна по нейно желание, както Шермин. Преди да си тръгне, гледаше дълго като препарирана в една точка. Чудя се дали не им подсказаха и на двете, че им е време да си тръгнат?
Лъчезар е прекалено интелигентен и етичен за тази компания и беяе ясно, че няма да тръгне да разваля двойка. Той показа коя от всичките харесва, но тя си избра да остане с макето. От там, Лъчезар няма какво повече да прави и го изпратиха да си ходи.
Виж целия пост
# 1 736
Мале, нямам мизофония, ама тва мляскане на Дениз и Виктор на слушалки ми съсипа мозъка.
Виж целия пост
# 1 737
Гъбелко, да не е била на бригада да бере строуберйис , та вкарва толкова инглиш?
Виж целия пост
# 1 738
Ми Красьо да тича след Анчето, докато не е излетял самолета...
Голямо страдание, голямо чудо...
Виж целия пост
# 1 739
Краси пак удари дъното, пред 5 човека си разправя, как е сгрешил в избора си...
Помисли малко за Киара, нали си я избрал, утре ще и кажат, как ще се почувства?
Искал да останат и двете!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия