Избор на име за момиче

  • 1 439
  • 35
# 30
Ок, но името няма нищо общо с личността. Познавам немалко хора с еднакви имена, но коренно различни като характери.
Виж целия пост
# 31
+1 Елеонора, много хубаво име.
Виж целия пост
# 32
Гласувах за Елеонора. На второ място ми е София. Другите две по-скоро не ми харесват.
Ако искате предложение - Магдалена много ми харесва. Някакси тежко и стилно, като Елеонора. Поне според мен.
Виж целия пост
# 33
Мелина, определено.
Изключително нежно, с прекрасно значение и не е част от масовката. Ще се отличава Simple Smile
София е доста безлично, всяко второ дете на площадките е с това име.
Валерия е красиво, но галеното Валя ми звучи малко остаряло.
Елеонора винаги ми е било грубовато, но аз лично харесвам по-нежните женски имена.
Виж целия пост
# 34
Познавам дете с името Мелинда, което е почти същото като Мелина. Всъщност, дори е по-добро, но като цяло името ми е странно. Аз, принципно, съм превърженичка на класическите имена.
Виж целия пост
# 35
Авторката е взела решение.
Заключвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия