Какво ще купя отново - 12

  • 91 742
  • 751
# 285


Любим бекон от Лидл!
Виж целия пост
# 286
Здравейте! Записвам се в темата с този мраморен кекс:


Няколко пъти вече го купувам, много е мек и вкусен. И не е прекалено сладък. Същата марка имат и с лимонов вкус, също е хубав.
Къде го продават?
Виж целия пост
# 287
Много харесвам и кекса с лимон.
Виж целия пост
# 288
Кекса го купувам от Фантастико. Не знам дали го има по другите вериги.
Виж целия пост
# 289
Кекса купувам от  Кауфланд
Виж целия пост
# 290
И в Лидл съм ги виждала. Лимоновия е в пъти по-хубав от другия, но е въпрос на вкус вече.
Виж целия пост
# 291
Лимонов кекс купувам редовно и аз.
Виж целия пост
# 292
Освен коментирания кекс днес и този, също от Кауфланд много харесвам и заредих да има Blush


И тези сокове станаха любими вкъщи, с много повече плодово съдържание спрямо българските и са на приемлива цена
Виж целия пост
# 293
И ние у дома много харесваме кексчетата!
Аз лимоновият, момчетата каковият.
Обаче гледам рядко да купуваме, заради набухвателите.
Виж целия пост
# 294
Приятно изненадана от този шоколад:
Виж целия пост
# 295
Този балсам за устни не го сменям за никой друг.
Виж целия пост
# 296
При напукани устни този също е много добър. След 2 нанасяния и устните стават гладки.
Виж целия пост
# 297
Балсамът от ДМ с невен е супер и при ненапукани устни.🥰
Виж целия пост
# 298
Аз съм доволна от Леокрема с арган. Имах малко запаси и добре че. В студа устните ми са подути, твърди и само това ме спасява.
Виж целия пост
# 299
Много хубаво, че споделяте балсами за устни. Трудно намирам хубав балсам, който да не се усеща тежък на устните и наистина да ги прави по-меки и да не се напукват. Аз засега се спрях на марката Vaseline, но ще пробвам и ДМ-ският следващият път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия