КАУФЛАНД - тема 78 ЕСЕННО-ЗИМНА 2025

  • 47 959
  • 752
# 465
И аз се нареждам за купони за чипс и сода
Вчера ти изпратих талон за чипс, който още не е използван.
Ако не го ползваш, пиши, за да го подаря на друг?
Виж целия пост
# 466
И аз се нареждам за купони за чипс и сода
Вчера ти изпратих талон за чипс, който още не е използван.
Ако не го ползваш, пиши, за да го подаря на друг?
Днес ще ходя и ако има ще го ползвам
Виж целия пост
# 467
Аз намерих и чипс, и сода и нес кафе Simple Smile та си връщам думите назад.
Виж целия пост
# 468
В нашия ли, Мистик?
Виж целия пост
# 469
Моят купон за чипс все още е свободен. Ако някой го иска, да пише.
Виж целия пост
# 470
не, в Кичука до 1-во РПУ.
Виж целия пост
# 471

Снощи в 20,00 ч. в Кючука нямаше нито чипс, нито меденки, само нес. Исках да взема чипс за децата. Може днес да са заредили.
Виж целия пост
# 472
Имаше само с чушка.
Виж целия пост
# 473
Подарявам за чипс.
Виж целия пост
# 474
Също имам купон за чипс, ако някой го желае, мога да го споделя.
Виж целия пост
# 475
Купон за чипс имам.
Виж целия пост
# 476
Още един талон за чипс подарявам.
Виж целия пост
# 477
Нямаше при нас чипс.
Сода взех.
Днешните бонбони не ме интересуват.
Тези за РД бяха само 2 вида, не по мой вкус.
Виж целия пост
# 478
Мога да взема купон за чипс. Дано има при нас. По-късно ще ходя.
Виж целия пост
# 479
Нямаше при нас чипс.
Сода взех.
Днешните бонбони не ме интересуват.
Тези за РД бяха само 2 вида, не по мой вкус.

Днес ще пазаруваме в Кауфланд и мога да пиша какви видове бонбони има, защото във вторник имаше едни видове, в сряда други. Явно зареждат периодично според наличностите. Бях писала, че имам 2 купона за РД за Линдор с различен срок на валидност. Днес ще опитам да използвам втория купон, ако има бонбони. Харесаха ни тези с шамфъстък и солен карамел, но в сряда нямаше от тях, а само асорти, които пък във вторник ги нямаше.
За РД ми подариха нов вид бонбони Линдор Тирамису. Още не сме ги опитали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия