BIG BROTHER 7 - тема 6 (27.10. - 02.11.)

  • 36 977
  • 1 358
# 1 170
Наистина ли Калин е по-подкрепян от Стефан?
Тираджийската гилдия е голяма общност. Голяма подкрепа има от тях.
Виж целия пост
# 1 171
О, да, може би е така. Калин казвал ли е някога на Стефан да спре да реве? Щото Стоянов веднъж се разплака и Калин го помоли да спре.
Виж целия пост
# 1 172
Патрашкова пак почна с нейното поколение gen Z 😂😂
Виж целия пост
# 1 173
Виж целия пост
# 1 174
Какво е това поколение бре? Щото аз имам деца на 24 и 19 , децата на приятелите ми са на такава възраст и нашите деца не са това което генерализира Патрашкова
Виж целия пост
# 1 175
О, да, може би е така. Калин казвал ли е някога на Стефан да спре да реве? Щото Стоянов веднъж се разплака и Калин го помоли да спре.
Естествено, че не е казал нищо за реването на Стефан, защото са партийка.
Виж целия пост
# 1 176
Е, защо сега ? Първо нулираха вотовете, сега го спасява няколко минути преди края…Стоянов и без това нямаше да си тръгне!
Виж целия пост
# 1 177
Тъкмо идвах да кажа, че и двете ми деца са от поколението Зет. Съответно и техните приятели, и децата на приятелите ни. Патрака говори глупости , според мен.
Виж целия пост
# 1 178
Трябваше да я запази за по-натам. Или да спаси другия Стефан , за да изгоним Калин
Виж целия пост
# 1 179
Обаче това Сиянче наистина го обича...
Виж целия пост
# 1 180
Ама хубаво е да не се асоциира цялото поколение със Стоянов и Сия/ана.
Сиа/яна пак се прави на интересна, Лена я попита съвсем нормално.
Виж целия пост
# 1 181
Защо не изписвате името й както си е ? СиЯна. Just asking 🤔
Виж целия пост
# 1 182
Ето затова говоря кофти за Сияна, защото за разлика от Стоянов, Котов е застъпи за Сияна и е прям към нея. По-правилно беше да спаси него, а не Стоянов. Така или иначе беше очеизвадно, че Котов и Стоянов ще се спасят.
Виж целия пост
# 1 183
Не мога да разбера, къв ѝ е проблема на Патрашкова с това поколение. Моите са от това поколение, но както Доня каза - и те и приятелите им, нямат нищо общо с погрешните ѝ изводи.
Виж целия пост
# 1 184
Мен ли питате?
Защо не изписвате името й както си е ? СиЯна. Just asking 🤔
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия