Есента вече е на прага , в очакване съм лятото да стана мама ! ~бебеправене 623~

  • 27 421
  • 809
# 210
В Неовитро съм при д-р Сенкова. За упойка нищо не каза, иска само микробиология да пуснем преди това, за да не вкара инфекция ако случайно има нещо. Последната ми микробиология е преди пункцията края на Септември.
Виж целия пост
# 211
Монита, аз съм правила няколко надрасквания при Сенкова заедно с взимане на материал за изследване. Мен ме боля, но става за 5-10 секунди. Много бързо е. Търпи се. А и Сенкова е доста внимателна. Лягаш на стола и бързичко става. Без упойка и обезболяващи.

Смята се, че тази процедура подпомага имплатацията. Има ефект около 2 най-много 3 месеца след като се направи. В месеца на надраскване пропускате опити. По спомен се прави около 21 ден на Ц.

През 2024г имах 3 надрасквания, но при първите надрасквания все нещо ставаше и трансферите не ги направихме веднага. След 3тото надраскване направихме трансфер на следващият месец и нямаше бременност. Следващият месец забременях спонтанно. Късмет.

И при Калчев съм правила, но там и ряза и оформи матката. Много боля. Нямаше тогава ефект, но тогава се разболях и от Ковид. Все нещо се случваше при мен.
Виж целия пост
# 212
Oбикновено при взимане на микробиом и при надраскване дават инструкции за свещички за обезболяване (анално) и нещо през устата. На места и едни вагинални свещички примерно 2 дни преди процедурата за дезинфекция. Така че може би звъннете на рецепция и разпитайте как се прави в Неовитро.

Сега видях отговора над мен. Явно в Неовитро не го правят толкова сложно, но не пречи ако се притеснявате от болката да питате какво можете да вземете/сложите предварително.
Виж целия пост
# 213
Много благодаря момичета! HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 214
Момичета, влизам набързо да ви споделя - днес в 7:03 се роди нашата дъщеричка Емилия. Памперси ще мятам по-нататък, че само за малко я гушнах и нито един памперс още не съм сменила.
Виж целия пост
# 215
Честитооооо!!!! Two HeartsTwo HeartsTwo HeartsTwo HeartsTwo HeartsTwo HeartsFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Виж целия пост
# 216
Fayonka, Честито ти момиченце Heart . Да ти е жива и здрава и много много да ви радва. Да расте щастлива и безгрижна. На теб бързо възстановяване, че такива сладки моменти предстоят  Heart. А мириса на бебе е най-хубавият аромат.
Виж целия пост
# 217
Fayona Честита Ви принцеска! Sparkling Heart Да е много здрава и щастлива, и много да Ви радва!
А на теб бързо възстановяване!!! Heart

И ще чакаме да ни замеряш с памперси! JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 218
Честито Файона! Да е много здрава малката и на теб бързо възстановяване! Heart
Виж целия пост
# 219
Fayona, юхуууу Hug Да ви е жива и здрава девойката! И да сте много щастливи винагиии! Heartpulse
Виж целия пост
# 220
Честито Фей!
Виж целия пост
# 221
Честито, Фей! Едно щастливо и смело момиче да си отгледате!
Бързо да стъпваш на крака и знаеш - който спал - спал! Heart
Виж целия пост
# 222
Файона, честита принцеса! Hug Бъдете здрави и много щастливи с новия член на семейството!
Момичета, благодаря ви за съветите, ще кажа после какво са казали ембриолозите за материала. Днес извадихме 1Я. Heart Eyes Стискайте палци да стане хубаво ембрионче.
Виж целия пост
# 223
Честото, Фей! Да ви е много здрава малката принцеса и много щастливи моменти заедно! ❤️

Браво, Слънце! Стиснати палци за перфектен здрав бластоцист! ❤️
Виж целия пост
# 224
Честита рожба, Фей! Да ви е здрава, много щастлива и да има безкрайно много късмет в живота си! 🌈🍀🌞
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия