Парфюмни размисли и страсти - 299 тема

  • 74 799
  • 761
# 315
Abreviatura, един от най-сексапилните мъжки парфюми ever - D&G The One for Men EDP.
На няколко места се намира под 120 лв. с доставката за 100 мл.
Виж целия пост
# 316
Здравейте момичета , може ли.мнение за парфюмите на Trudon , най - вече за Midnight omen .
Виж целия пост
# 317
Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu
парфюм за жени

Стартира много плодово, сиропирано, карамелено. И толкова. Никакъв шлейф, слаба трайност. Не от мен.

Скрит текст:
глава - черна смокиня
сърце - тубероза
база - сандалово дърво
вид аромат - шипров

Виж целия пост
# 318
Привет, мацки!
Ударете по едно рамо с избора на парфюм, тъй като аз много не съм на ти.. Препоръчайте ми наистина дълготраен и силен парфюм. Последно си бях закупила Black opium - хубав аромат, но никаква дълготрайност! Останах доста разочарована..
Виж целия пост
# 319
И аз усещам Black Opium слаб.
Ако споделите какъв тип аромати харесвате, ще можем да ви дадем някакви насоки.
Виж целия пост
# 320
Нося днес Miss Dior Parfum, напръскан сутринта преди работа само с две пръс, след 12 часа е все едно като току що напръскан. Хубав парфюм е и откъм трайност няма грешка. Парфюмите на Диор като цяло са с добра трайност и определено с характер, ярки и заявяващи се.
Видях тези дни, че годишната класация във Фрагрантика набира скорост. Дамски парфюм за вечни времена ми е любима класация. Макар, че там няма никакви изненади - приятно е човек да види този празничен парад на обичайните заподозрени. Със смесени чувства съм към номинирането на спрени парфюми.
Sdcheck, надникнете там, номинираните в предните редици са заслужено там, може да почерпите идеи.
Виж целия пост
# 321
Някой пробвал ли е този и ако да много ли е сладникав?
Хвали го една моя любима блогърка, но тя някак ми се струва има залитания към твърде сладки аромати:

https://www.fragrantica.com/perfume/Cirque-du-Soleil/L-eau-de-Parfum-92656.html

Виж целия пост
# 322
"Прада" окончателно погълна "Версаче". Това вероятно ще се отрази и на парфюмерийната ниша. Интересното е, че новият "Версаче" ще бъде оглавен от 37-годишния Лоренцо Бертели, син на президента на "Прада" - Патрицио Бертели.
Виж целия пост
# 323
Знам, че не е правилната тема и се извинявам, но тази за пазаруването от парфюмните сайтове тотално ми избяга и не мога да я намеря.
Исках само да попитам дали тези в notino са оригинални, че намирам това, което ми трябва, на по-ниска цена от физически магазин на Сефора в Италия (където съм в момента, и хем да спестя някой лев, хем да не го разнасям). Абсолютен лаик съм в парфюмите, но се влюбих в 2 аромата на Герлен (от серията Aqua Allegoria) тука и мисля да пръсна едни пари.
Виж целия пост
# 324
Аз пазарувам почти само от Нотино и съм доволна.
Виж целия пост
# 325
ето ви нужната тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1834709

пазарувайте си от Нотино спокойно
Виж целия пост
# 326
Много благодаря и се извинявам още веднъж. Весели празници и божествени аромати (а аз, ако се зарибя, може някой ден да се включа пълноценно и във вашата тема, изглежда разкошно местенце).
Виж целия пост
# 327
Привет, мацки!
Ударете по едно рамо с избора на парфюм, тъй като аз много не съм на ти.. Препоръчайте ми наистина дълготраен и силен парфюм. Последно си бях закупила Black opium - хубав аромат, но никаква дълготрайност! Останах доста разочарована..
Black opium не става, много е слаб, издиша.Вижте за силни парфюми/ СУПЕР силни върху мен/ Коко Мадмоазел и Интенз версията, Либре Интенз, Hibiscus mahajád Maison crivelli ,Francis kurkdjian Oud satin mood, Новата Богиня парфюм на Бърбъри, Mugler Angel fantasm, Елиън едп, Делина, Ейнджъл едп, La vie est belle L’extrait стига да харесвате теменужки, Arabians Tonka Montale, Аmouage Guidance, Xerjoff Мuse и много, много други, само че не ви знам вкуса.За тези се сетих на първо четене.Пробвах Барениа Интенз, изобщо не ми хареса направо изхвърлих блотера, ужасно дразнеща версия за мен, има си общо с ЕДП, предпочитам си него, но нещо много почва да ми омръзва и той.
Виж целия пост
# 328
И на мен Barenia ми втръсна след няколко носения. Още го държа, понеже мисля, че е красив парфюм, но не мога да го нося цял ден върху себе си, доста строг и изискващ ми идва.
За декември ще нося основно Bond Nо9 Chinatown, пасва ми идеално на натюрела и се чувствам много комфортно с него.
Виж целия пост
# 329
А вие под силен имате ли предвид и траен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия