


На първите бях сама...ЛЕЛЕЙ. За следващите с бащата се разбрахме да излиза отпуск. Винаги вдига температура малкия. Сега ни предстоят три наведнъж (едната е втората доза на ротарикса). Забелязвам сякаш, че лявото рамо има червена точка, та поне 6-7 месец ще спестим май поне това. 
Изяжда си ръцете и всякакви платове, които хване.. мисля, че започнаха да го мъчат долните зъби (виждам белички точки..) Отделно мисля след месец, като направи 5 месеца да започна да го захранвам.. Колебая се какъв уред за пюрета да купя - чувам добри отзиви за babymoov. Някоя с препоръка?
Направо ни побърква. Аз да ви попитам за дневния сън, при вас как е? Нашия спи по макс 45-50 мин.
хем си се смея на "мечтите", хем надеждата ми не умира
И "масичката" за хранене е много голяма, платно за мацане колкото искаш аххаах
Препоръчани теми